Selectează o Pagină

Personal TESA

Serviciul RUNOS

RUNOS

  1. Ec. Bulica Mihaela – Șef Serviciu
  2. Ec. Novac Daciana – Șef Birou Personal
  3. Ec. Alexandru Constanța – Șef Birou Salarizare

Birou Personal

  1. Wasche Maria – Referent IA
  2. Petrescu Liliana – Referent IA
  3. Seiler Felicia – Economist Gr. I
  4. Rotărescu Alina – Economist specialist IA
  5. Bota Mihaela – Economist Gr II

Birou Salarizare

  1. Bonchis Angelica –Economist specialist IA
  2. Surdu Mariana – Referent IA
  3. Morar Simona – Referent IA
  4. Mozos Simona – Economist Gr I
  5. Baniaș Elena – Economist gr I

Serviciul Administrativ

  1. Husac Corneliu – Șef Serviciu
  2. Martinovici Codruț – Funcționar
  3. Balog Tiberiu – Referent de specialitate Gr II
  4. Stratulat Valerică – Referent IA
  5. Taras Eugenia – Functionar
  6. Bala Rodica – Curier
  7. Sima Marinela – Arhivar
  8. Buzdun Violeta – Arhivar

Serviciul Aprovizionare, Transport

  1. Petre Ion – Șef Serviciu
  2. Marin Luminița – Economist specialitate Gr IA
  3. Coja Cristina – Referent de specialitate Gr IA
  4. Ambru Florin – Referent de specialitate Gr III
  5. Sichitiu Roxana- Referent specialitate Gr III
  6. Marconescu Vasile- Merceolog IA
  7. Mitran Felicia – Magaziner
  8. Florea Elena – Magaziner

Birou Achiziții Publice Contractare

  1. Badea Cristina – Operator I
  2. Cososchi Alina – Referent de specialitate Gr I
  3. Minda Iulia – Referent specialitate Gr III
  4. Fota Andreea – Referent specialitate Gr III
  5. Raunciuc Geanina – Referent specialitate Gr III
  6. Furdui Cristina – Referent debutant

Serviciul Tehnic

  1. Cojocariu Mircea – Șef serviciu
  2. Gavriliuc Lucian – Inginer
  3. Tucă Tamas Alexandru – Inginer de specialitate Gr IA
  4. Jieanu Ionel – Inginer de specialitate Gr IA
  5. Stavrat Laurențiu – Inginer de specialitate Gr IA
  6. Hedeș Rodica – Inginer de specialitate Gr IA
  7. Opperman Ioan Iosif – subinginer I

Servicul Financiar – Contabil

  • Ec. Vasi Daniela – Director-Financiar Contabil

Birou Financiar

  1. Marioni Paula –Șef Birou
  2. Iosub Liliana – Economist Gr I
  3. Ambro Biliana – Casier
  4. Ageroaiei Gabriela- Economist specialist Gr IA
  5. Seimeanu Luminița – Economist specialist Gr I

Birou Contabilitate

  1. Corneanu Lucia – Șef Birou
  2. Pițul Ana- Gabriela – Economist Gr IA
  3. Koteleș Augustina – Economist specialist Gr IA
  4. Fiț Mihaela – Economist GrI
  5. Mezo Gabriela – Economist specialist Gr IA

Serviciul de Informatică

  1. Dr. Ing. Moga Mariana – Șef Serviciu
  2. Bosneag Lucian – Inginer Gr I
  3. Vatamanu Oana – Analist IA
  4. Parge Flavian – Inginer Gr II
  5. Bosneag Mihaela – Analist (Programator) ajutor IA
  6. Vidu Florin – Analist (Programator) ajutor IA

Serviciul de Management al Calității serviciilor medicale

  1. Tărăbic Daniel – Șef Serviciu
  2. Gomboș Luca Nancy – Medic specialist
  3. Oltean Angela – Referent de specialitate Gr III
  4. Pîrvu –Maier Natalia – Tina – Consilier Gr III
  5. Koteleș Cristian – Analist Gr II
  6. Dascălu Alex – Consilier Gr. I

Birou Securitatea Muncii, PSI. Protecție civilă

  1. Husac Anca – Șef Birou
  2. Barbos Margareta – Referent de specialitate GrI
  3. Dragoe Codrut- Referent IA

Compartimentul Audit

  1. Lăutaru Simona – Auditor Gr I
  2. Istrat Hațegan Simina – Auditor Gr I

Compartimentul Juridic

  1. Bartulov Lioara – Consilier Juridic Gr IA
  2. Filip Pârvu Monica – Consilier Juridic Gr IA
  3. Csorgo Loredana – Consilier Juridic Gr IA
  4. Lera-Dascal Diana – Consilier Juridic Gr II

Compartiment Relații cu Publicul

  • Borboros Andreea – Referent de specialitate Gr. II

Personal clerical

  • Dan Cosmin Ovidiu – Preot Gr I