Logo SCJUPBT
Platforma de programare pentru vaccinare
Serviciul de urgență 112
Platforma electronică a mecanismului de feedback cu privire la calitatea serviciilor din spitale

Bd. Liviu Rebreanu 156

Programări Ambulator

Programări Laborator

Centrala: 0356-433111

Telefoane secții

judetean@hosptm.ro

Programări Ambulatoriu – telefonice sau online

Programări telefonice

Programările se pot face de luni până vineri între orele 07.30-19.30 la telefoanele 0752297252 și 0748331296.

Programări online

Stimați pacienți,

În cadrul consultului de specialitate din cadrul SCJUPBT puteți solicita medicului dumneavoastră să vă furnizeze datele de acces pentru aplicația mobilă icMED.Mobile, aplicație ce vă va ajuta să aveți o comunicare mai bună cu medicii noștri.

Veți beneficia de un mediu securizat și modern în care vă veți regăsiți istoricul medical, rețetele compensate și diferite documente medicale pe care dumneavoastră sau medicii dumneavoastră le puteți încărca prin intermediul aplicației. Ce e și mai important, din luna mai a acestui an programarea la unul din medicii SCJUPBT va fi mai ușoară utilizând aplicația.

Ce aveți de făcut?

1. Descărcați aplicația icMED.Mobile din magazinul de aplicații al telefonului mobil, iOS sau Android, în mod gratuit.

icMED.Mobile
icMED.Mobile în Google Play
(dispozitive cu Android)
icMED.Mobile
icMED.Mobile în Apple App Store
(dispozitive cu iOS)

2. La următoarea vizită la oricare din medicii noștri, cereți-i să vă activeze accesul.

3. Veți primi numele de utilizator și parola prin SMS.

4. Vă puteți autentifica în aplicație și veți avea acces direct la fișa medicală și istoricul dumneavoastră.

Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de ajutor în utilizare, urmăriți instrucțiunile din aplicație și contactați direct furnizorul aplicației, partenerul nostru – compania Syonic din Timișoara la numărul de telefon 0256.256.256.
Aplicația și asistența tehnică sunt gratuite.

Lista cu numerele de telefon de la cabinetele de specialitate din Ambulator

SpecialitateaCabinetNr. Telefon
Alergologie420356433183
Anatomie patologicaet. 10356433322
A.T.I (preanestezie)300356433202
Cardiologie130356433171
130356433102
Centru Integrat de Criza pentru Cazurile de Violenta Sexuala1A0771492772
Chirurgie maxilo-facială80356433168
Chirurgie plastica reparatorieCasa Austria0356433606
Chirurgie I40356433164
Chirurgie II60356433167
Chirurgie III240356433181
Chirurgie toracicaCasa Austria0740003409
Chirurgie vasculară10356433264
Dermato-venerologie230356433177
410356433120
DXAet. 10356433507
DiabetologieAmbulator Diabet0356433140
Echografie /Echografie abdominala17035643318612:00-14:00
FIBROSCANRegistratura gastroenterologie035643343111:00-13:00
Endocrinologie210356433176
Explorari Functionale, EEG, EMG, VCN, et. 10356433268
Fișier – InformațiiFișier0356433108
0752297252
0748331296
0748331481
Ginecologie90771510344
Gastroenterologie43035643321212:00-14:00
Subsol0761368783
Imagistica/RadiologieCasa Austria0747025040
Medicina Interne70356433160
Medicina Nucleara, Scintigrafieet. 10356433258
Nefrologie220356433178
Neurochirurgie140356433113
14B0758076888
Neurologie I440356433182
390771489725
Neurologie II22B0748331302
Oncologie120752297252
Oftalmologie450356433269
44B0356433235
Ortopedie (I)Ortopedie Ambulator0771461836
Ortopedie (II)Ortopedie Ambulator0771504340
Recuperare medicala (ORTOPEDIE)Ortopedie Ambulator0771461836 0771504340
ORL290356433172
Planificare familială90356433165
Pneumologie70356433160
470771497648
0741960530
PolitraumaCasa Austria0740003409
Psihiatrie200356433175
Psihiatrie de legătură310356433426
Psiholog44B0356433235
440356433182
Punct recoltare laborator280356433203
Reumatologie460356433418
Urologie110356433170