- Programări Ambulatoriu – telefonice sau online
- Servicii Ambulator în contract cu CJAS Timiș – nr. 745 din 08.01.2024
- Nu ești singură în lupta cu abuzurile! 0800.500.333 – Linie telefonică Non Stop, Gratuită
- Lista cu numerele de telefon de la cabinetele de specialitate din Ambulator
- Specialitățile medicale din structura Ambulatorului Integrat
- Tarife servicii medicale la cerere în Ambulatoriul Integrat al SCJUPBT (24.08.2022)
- Investigații CT, Radiologice și RMN – suntem în curs de contractare a serviciilor de imagistică
- Număr consultații pe an: An 2018: 176658. An 2019: 183523. An 2020: 109430
- Chestionar de evaluare a satisfacției pacienților
Program medici – consultații și ecografii Ambulatoriu
(ultima actualizare: 04.03.2024)
Adresa | Specialitate | Medic | Luni | Marți | Miercuri | Joi | Vineri |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Amb.Integrat | Alergologie | BRISAN-IGNA DIANA | 07:00-14:00 | 13:00-20:00 | 13:00-20:00 | 07:00-14:00 | 13:00-20:00 |
Amb.Integrat | Alergologie | SCHITCU HOREA FLORIN | 13:00-20:00 | 07:00-14:00 | 07:00-14:00 | 13:00-20:00 | 07:00-14:00 |
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | ALBU CORINA-MARIA | 14:00-14:30 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | ALDA-DUMA RALUCA-CALINA | 12:00-12:30 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | ANGELESCU IULIANA-DELIA | 11:00-11:30 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | BALASA CARMEN-MIRELA | 10:30-11:00 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | BALOI ADELINA | 12:00-12:30 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | BARSAC CLAUDIU-RAFAEL | 14:00-14:30 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | BEDREAG OVIDIU-HOREA | 13:30-14:00 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | BOBOUTANU GIORGIANA CRISTINA | 13:00-13:30 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | BUZZI BETTINA | 12:30-13:00 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | COSTEA ALEXANDRA-LIANA | 10:00-10:30 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | DAVID SORIN | 14:00-14:30 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | DRAGULESCU MIHAI-DORIAN | 11:00-11:30 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | DUMBULEU CORINA-MARIA | 11:30-12:00 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | GALICIU CARMEN-ELENA | 12:30-13:00 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | GAVRILA LIGIA | 13:30-14:00 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | GINDAC CIPRIAN-MIHAI | 13:00-13:30 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | GIZEA CARMEN-ALINA | 12:00-12:30 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | GRUNEANTU ANELORE-MARIA | 10:00-10:30 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | HENTIA CIPRIAN-ADRIAN | 10:00-10:30 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | HOLLO MONIKA | 10:30-11:00 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | IFTIMIE VICTOR | 11:30-12:00 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | IOVANEL AURELIA-MARIANA | 10:30-11:00 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | ISOC CRISTIAN | 12:00-12:30 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | LUCA LOREDANA | 12:30-13:00 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | MACARIE CLAUDIU-ISAC | 13:00-13:30 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | MANESCU MIHAELA | 13:30-14:00 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | MIHUT KARLA- EMANUELA | 11:00-11:30 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | NEAMTU CLAUDIU LUCIAN | 10:00-10:30 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | NEDIGLEA IOAN | 10:30-11:00 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | OCICA IOANA-DANIELA | 14:00-14:30 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | PAPURICA MARIUS | 11:30-12:00 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | PATRUT RALUCA-TEODORA | 11:00-11:30 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | PLAVAT COSMIN-ADRIAN | 12:30-13:00 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | POPA CLAUDIA-ALINA | 13:00-13:30 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | POP-COMAN ANCUTA-LUCIA | 13:00-13:30 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | RAMNEANTU MIHAELA | 07:30-10:00 | 07:30-10:00 | 07:30-10:00 12:00-12:30 | 07:30-10:00 | 07:30-10:30 |
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | ROSU OANA-MARIA | 13:30-14:00 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | SABAU ROXANA-IOANA-MARIA | 13:30-14:00 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | SANDICI ZORAN-IOVAN | 10:30-11:00 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | SARANDAN MIRELA | 11:00-11:30 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | TOMA DAIANA-IZABELA | 11:30-12:00 | ||||
Amb.Integrat | A.T.I (preanestezie) | VELOVAN RAMONA-RALUCA | 12:30-13:00 | ||||
Amb.Integrat | Cardiologie | ALBULESCU NICOLAE | 10:00-12:00 | ||||
Amb.Integrat | Cardiologie | APOSTOL ADRIAN | 08:00-09:00 | ||||
Amb.Integrat | Cardiologie | BALINT MIHAI | 12:00-14:00 | ||||
Amb.Integrat | Cardiologie | CIOCARLIE TUDOR | 10:00-11:00 | ||||
Amb.Integrat | Cardiologie | CITA RADIANA-CRISTIANA | 7:00-13:00 | 14:00-20:00 | 7:00-13:00 | 14:00-20:00 | 7:00-13:00 |
Amb.Integrat | Cardiologie | IVAN MIHAELA-VIVIANA | 11:00-12:00 | ||||
Amb.Integrat | Cardiologie | MICLOS-BALICA MONICA RODICA | 8:00-10:00 | 07:00-08:30 | 8:00-11:00 | 12:30-14:30 | |
Amb.Integrat | Cardiologie | MANGEA MONICA-LUIZA | 11:00-13:00 | ||||
Amb.Integrat | Cardiologie | MARIES LILIANA-GABRIELA | 12:00-13:30 | ||||
Amb.Integrat | Cardiologie | MOGA VICTOR DAN | 12:00-14:00 | ||||
Amb.Integrat | Cardiologie | PARV FLORINA VIORICA | 11:00-12:00 | 12:00-13:00 | |||
Amb.Integrat | Cardiologie | TUDORAN CRISTINA | 09:00-11:00 | ||||
Amb.Integrat | Cardiologie | TUDORAN MARIANA | 8:30-12:30 | ||||
Amb.Integrat | Cardiologie | TURCAN PETRU MARIUS | 10:00-12:00 | ||||
Amb.Integrat | Cardiologie | VASILUTA LUCIAN | 09:00-10:00 | ||||
Amb.Integrat | Chir buco-maxilo-faciala | MATEESCU DAIANA -IOZEFINA | 7:00-14:00 | 7:00-14:00 | 7:00-14:00 | 7:00-14:00 | 13:00-20:00 |
Casa Austria | Chirurgie plastica reparatorie | BLOANCA VLAD ADAM | 7:30-11:00 | ||||
Casa Austria | Chirurgie plastica reparatorie | CAIZER-GAITAN ISABELA-SIMONA | 11:00-14:30 | ||||
Casa Austria | Chirurgie plastica reparatorie | COJOCARU MIHAIL | 7:30-11:00 | ||||
Casa Austria | Chirurgie plastica reparatorie | CRAINICEANU PETRISOR-ZORIN | 11:00-14:30 | ||||
Casa Austria | Chirurgie plastica reparatorie | GRUJIC DACIANA | 07:30-11:00 | ||||
Casa Austria | Chirurgie plastica reparatorie | HOINOIU NICOLETA-TEODORA | 11:00-14:30 | ||||
Casa Austria | Chirurgie plastica reparatorie | HORDOVAN ENIKO CHRISTINE | 7:30-14:30 | ||||
Casa Austria | Chirurgie plastica reparatorie | MOGOSANU ANDA | 7:30-14:30 | ||||
Casa Austria | Chirurgie plastica reparatorie | NARAD GAURAV | 7:30-14:30 | ||||
Casa Austria | Chirurgie plastica reparatorie | NARAD VIVIANA IULIA | 07:30-12:30 | ||||
Casa Austria | Chirurgie plastica reparatorie | NEMES MIRCEA ȘTEFAN | 7:30-14:30 | ||||
Casa Austria | Chirurgie plastica reparatorie | NODITI GHEORGHE | 11:00-14:30 | 7:30-11:00 | |||
Casa Austria | Chirurgie plastica reparatorie | PRILIPCEANU GEORGEANA-OANA | 7:30-14:30 | ||||
Casa Austria | Chirurgie plastica reparatorie | TASKOV PANCHE | 7:30-14:30 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie I | AVRAM MIHAELA FLAVIA | 10:00-12:00 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie I | BISTRIAN EMILIAN-LUCIAN | 7:30-10:30 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie I | CUCUI COZMA ALEXANDRU | 12:00-14:00 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie I | DRAGOMIR IOAN-COSMIN | 12:00-14:00 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie I | ICMA ION | 11:00-14:00 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie I | IVAN CODRUT MARIUS DRAGOS | 07:30-11:00 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie I | MURARIU MARIUS-SORIN | 7:30-10:30 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie I | OLARIU SORIN | 8:15-8:45 | 8:15-8:45 | 8:15-8:45 | 8:15-8:45 | 8:15-8:45 |
Amb.Integrat | Chirurgie I | PARAU ANDREI-FLORIN | 12:00-14:00 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie I | POP SABIN | 7:30-10:00 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie I | RADU-TEODORESCU DANIELA | 10:30-12:00 | 10:30-12:00 | |||
Amb.Integrat | Chirurgie I | ROSU CRISTIAN DAN | 7:30-11:00 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie I | TILINCA MIRCEA | 11:00-14:00 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie II | BRAICU VLAD-DAVID | 08:00-13:00 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie II | BREBU DAN ALIN | 08:00-13:00 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie II | DOBRESCU AMADEUS-EMANUEL | 08:00-13:00 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie II | DUTA CIPRIAN-CONSTANTIN | 08:30-09:30 | 08:30-09:30 | 08:30-09:30 | 08:30-09:30 | 08:30-09:30 |
Amb.Integrat | Chirurgie II | ISAIC ALEXANDRU | 08:00-13:00 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie II | LAZAR CAIUS FULGER | 08:00-13:00 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie II | LAZAR OCTAVIAN-FULGER | 08:00-13:00 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie II | NODITI GEORGE MIHAI | 08:00-13:00 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie II | TARTA MARCU DORIN CRISTI | 08:00-13:00 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie II | VARCUS FLORE | 08:00-13:00 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie II | VISCU SERGIU ADRIAN | 08:00-13:00 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie III | DUICA BOGDAN DORIN | 7:00-10:30 | 10:30-14:00 | |||
Amb.Integrat | Chirurgie III | GORNIC EUGEN | 7:00-10:30 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie III | ILINCA BOGDAN DANIEL | 10:30-14:00 | 07:00-09:00 | |||
Amb.Integrat | Chirurgie III | INDREI MONICA CARMEN | 7:00-12:30 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie III | NICA CRISTIAN MARIUS | 7:00-10:30 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie III | PANTEA STELIAN | 09:00-10:00 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie III | PIRVU CATALIN ALEXANDRU | 10:30-14:00 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie III | SELARU MIRCEA | 12:30-14:00 | 10:00-13:00 | |||
Amb.Integrat | Chirurgie III | VALCEANU ANDREI-PAUL | 13:00-14:00 | ||||
Amb.Studenti | Chirurgie III (policlinica studenti) | COMAN ADINA RALUCA | 13:00-20:00 | 07:00-14:00 | 13:00-20:00 | 07:00-14:00 | 13:00-20:00 |
Amb.Studenti | Chirurgie III (policlinica studenti) | LUPA LOREDANA ELENA | 7:00-14:00 | 13:00-20:00 | 7:00-14:00 | 13:00-20:00 | 7:00-14:00 |
Amb.Integrat | Chirurgie vasculară | BARAC SORIN GHEORGHE | 10:00-13:00 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie vasculară | COMSA SERBAN | 09:00-10:00 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie vasculară | MANESC STEFANA-CRISTINA | 11:00-13:00 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie vasculară | POP ANCA DORINA DANIELA | 08:00-12:00 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie vasculară | RATA ANDREEA LUCIANA | 09:00-11:00 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie vasculară | TARANU PETRICA GEORGEL | 7:30-13:30 | ||||
Amb.Integrat | Chirurgie vasculară | TRABARIS DIMOSTHENIS | 08:00-12:00 | ||||
Amb.Integrat | Dermato-venerologie | BARAC BEATRICE GIORGIANA | 13:00-20:00 | 07:00-14:00 | 13:00-15:00 17:00-18:30 | ||
Amb.Integrat | Dermato-venerologie | CIMPONERESCU RALUCA LORENA | 13:00-20:00 | 07:00-14:00 | 07:00-14:00 | 13:00-20:00 | 07:00-14:00 |
Amb.Integrat | Dermato-venerologie | PILUT NICOLAE CIPRIAN | 13:00-20:00 | 07:00-14:00 | 07:00-10:30 | ||
Amb.Integrat | Dermato-venerologie | TIMAR MARIANA | 7:00-14:00 | 13:00-20:00 | 7:00-14:00 | 13:00-20:00 | 13:00-20:00 |
Amb.Studenti | Dermato-venerologie (policlinica studenti) | CIOATA GABRIELA | 13:00-20:00 | 7:00-14:00 | 13:00-20:00 | 7:00-14:00 | 7:00-14:00 |
Amb.Studenti | Dermato-venerologie (policlinica studenti) | URSONIU SORIN | 14:00-20:00 | 14:00-20:00 | 14:00-19:30 | ||
Amb.Integrat | Endocrinologie | AMZAR DANIELA GEORGIANA | 13:00-17:00 | 7:00-11:00 | |||
Amb.Integrat | Endocrinologie | BALAS MELANIA OLGA | 07:00-10:00 | 13:00-18:00 | |||
Amb.Integrat | Endocrinologie | GOLU IOANA | 10:00-13:00 | 8:00-10:00 | |||
Amb.Integrat | Endocrinologie | POPA OANA | 14:00-17:30 | ||||
Amb.Integrat | Endocrinologie | RADU STANA | 13:00-17:00 | 10:00-13:00 | 09:00-14:00 | 13:00-17:00 | 10:00-13:00 |
Amb.Integrat | Endocrinologie | VLAD MIHAELA MARIA | 8:00-10:00 | 11:00-13:00 | |||
Amb.Bega | Endocrinologie (policlinica obstretica ginecologie) | STOIAN DANA LIANA | 07:30-11:00 | 11:30-15:00 | 07:30-11:00 | 07:30-11:00 | 07:30-11:00 |
Amb.Integrat | Gastroenterologie | BENDE FELIX-BARNA | 10:00-12:00 | ||||
Amb.Integrat | Gastroenterologie | DAN ISABEL LUMINIȚA | 10:30-16:30 | 7:00-13:00 | 10:30-16:30 | 7:00-13:00 | 7:00-11:00 14:00-16:00 |
Amb.Integrat | Gastroenterologie | DANILA MIRELA VIORICA | 10:00-12:00 | ||||
Amb.Integrat | Gastroenterologie | DELEANU ALEXANDRA ELENA | 07:30-10:30 | 13:00-15:00 | 07:30-10:30 | 13:00-15:00 | 11:00-13:30 |
Amb.Integrat | Gastroenterologie | GOLDIS EUGEN-ADRIAN | 09:00-10:00 | ||||
Amb.Integrat | Gastroenterologie | MIUTESCU BOGDAN-PETRU | 09:00-10:00 | ||||
Amb.Integrat | Gastroenterologie | MOGA TUDOR VOICU | 10:00-12:00 | ||||
Amb.Integrat | Gastroenterologie | POPESCU ALINA SIMONA | 09:00-12:00 | ||||
Amb.Integrat | Gastroenterologie | RATIU IULIA MARIA | 09:00-10:00 | ||||
Amb.Integrat | Gastroenterologie | SIRLI ROXANA LUCIA DENISA | 10:00-12:00 | ||||
Amb.Integrat | Gastroenterologie | SZILASKI PARVU MILANA | 09:00-12:00 | 09:00-12:00 | 09:00-12:30 | 14:00-17:30 | 09:00-12:30 |
Amb.Integrat | Hematologie | PARVA DORINA-MONICA | 07:00-14:00 | 13:00-20:00 | 13:00-20:00 | 07:00-14:00 | 13:00-20:00 |
Amb.Integrat | Interne | CRISTE DENIS FELICIA | 14:00-19:00 | 14:00-19:00 | 07:00-12:00 | 14:00-19:00 | 07:00-12:00 |
Amb.Studenti | Interne (policlinica studenti) | BULEU NICOLETA-FLORINA | 13:00-17:00 | 13:00-17:00 | 07:30-11:30 | ||
Amb.Integrat | Nefrologie | ANGELESCU-COPTIL ELEODORA-ANDREEA | 12:00-13:00 | 12:00-13:00 | 12:00-13:00 | 12:00-13:00 | 12:00-13:00 |
Amb.Integrat | Nefrologie | BOB FLAVIU RAUL | 08:30-10:00 | 08:30-10:00 | 08:30-10:00 | 08:30-10:00 | 08:30-10:00 |
Amb.Integrat | Nefrologie | CRACIUN IRINEL-MIHAELA | 08:00-09:00 | 08:00-09:00 | |||
Amb.Integrat | Nefrologie | GADALEAN FLORICA NICOLETA | 11:00-12:00 | 11:00-12:00 | 11:00-12:00 | 11:00-12:00 | 11:00-12:00 |
Amb.Integrat | Nefrologie | GROSU IULIA DANA | 11:00-12:00 | 11:00-12:00 | |||
Amb.Integrat | Nefrologie | MIHAILESCU DOINA | 08:30-09:00 | 08:30-09:00 | |||
Amb.Integrat | Nefrologie | MIHAESCU ADELINA | 10:00-11:00 | 10:00-11:00 | 10:00-11:00 | 10:00-11:00 | 10:00-11:00 |
Amb.Integrat | Nefrologie | MILAS LIVIA OANA | 11:00-12:00 | 14:00-15:00 | 14:00-15:00 | ||
Amb.Integrat | Nefrologie | OLARIU NICU | 10:00-11:00 | 10:00-11:00 | 10:00-11:00 | ||
Amb.Integrat | Nefrologie | PETRICA LIGIA | 12:30-14:00 | 12:30-14:00 | 12:30-14:00 | 12:30-14:00 | 12:30-14:00 |
Amb.Integrat | Nefrologie | VELCIOV SILVIA MARIA | 9:00-10:00 | 9:00-10:00 | 9:00-10:00 | 9:00-10:00 | 9:00-10:00 |
Amb.Integrat | Neurochirurgie | ANGELESCU ALEXANDRU MARCEL | 7:30-9:00 | 8:00-13:00 | |||
Amb.Integrat | Neurochirurgie | COSTEA DANIEL | 8:00-12:00 | 07:30-9:00 | |||
Amb.Integrat | Neurochirurgie | HANAS MARIUS SORIN | 8:00-12:00 | 7:30-9:00 | |||
Amb.Integrat | Neurochirurgie | LUPA NICOLAE | 8:00-13:00 | ||||
Amb.Integrat | Neurochirurgie | PLES STANCA MIHAELA | 9:00-12:00 | 8:00-13:00 | |||
Amb.Integrat | Neurochirurgie | BRINZEU ANDREI | 08:00-09:00 14:00-18:00 | 08:00-09:00 | 08:00-09:00 | 08:00-09:00 | 08:00-09:00 |
Amb.Integrat | Neurologie I | COPIL ALEXANDRA | 09:00-11:00 | 14:00-16:00 | 14:00-16:00 | 08:30-09:30 13:00-15:00 | |
Amb.Integrat | Neurologie I | DAN TRAIAN-FLAVIUS | 10:00-12:00 | ||||
Amb.Integrat | Neurologie I | GABOR GABRIELA AGNETA | 13:00-20:00 | 13:00-20:00 | 7:00-14:00 | 7:00-14:00 | 13:00-16:00 |
Amb.Integrat | Neurologie I | GAINA ADRIANA-MARGARETA | 12:00-14:00 | 12:00-14:00 | 12:00-13:00 | ||
Amb.Integrat | Neurologie I | GOGU ANCA-ELENA | 09:00-10:00 | ||||
Amb.Integrat | Neurologie I | JIANU DRAGOS CATALIN | 8:00-9:00 | 8:00-9:00 | 8:00-9:00 | 8:00-8:30 | |
Amb.Integrat | Neurologie I | MALES SIMONA-CLAUDIA | 12:00-14:00 | 12:00-14:00 | |||
Amb.Integrat | Neurologie I | MATCAU DIANA-CARMEN | 11:00-12:00 | ||||
Amb.Integrat | Neurologie I | MUNTEANU GEORGIANA | 08:00-09:00 | 10:00-11:00 | 10:00-11:00 | ||
Amb.Integrat | Neurologie I | REISZ DANIELA | 09:30-10:30 | ||||
Amb.Integrat | Neurologie II | CORNEA AMALIA MAGDALENA | 12:00-13:00 | 08:00-09:00 | 10:00-11:00 | 07:45-08:45 | 10:00-11:00 |
Amb.Integrat | Neurologie II | CHIRILEANU RUXANDA DANA | 9:00-10:00 | 9:00-10:00 | 9:00-10:00 | 9:00-10:00 | 9:00-10:00 |
Amb.Integrat | Neurologie II | FRATILA ANDREI-DANIEL | 10:00-11:00 | ||||
Amb.Integrat | Neurologie II | LATA IRINA NICOLETA | 10:00-12:00 | 10:00-12:00 | 13:00-14:00 | 13:00-14:00 | 10:00-12:00 |
Amb.Integrat | Neurologie II | MURARIU ALINA | 10:00-11:00 | 10:00-11:00 | 10:00-11:00 | ||
Amb.Integrat | Neurologie II | ROSCA ELENA CECILIA ILDIKO | 08:00-09:00 | ||||
Amb.Integrat | Neurologie II | SIMU MIHAELA ADRIANA | 11:00-12:00 | 11:00-12:00 | 11:00-12:00 | ||
Amb.Integrat | Neurologie II | TUDOR RALUCA | 11:00-12:00 | 11:00-12:00 | 10:00-12:00 | 10:00-12:00 | |
Amb.Bega | Obstretica ginecologie (I - Bega) | BERNAD ELENA SILVIA | 12:30-13:30 | ||||
Amb.Bega | Obstretica ginecologie (I - Bega) | CHIRIAC IOANA-EVELINA | 07:00-10:00 | 13:00-16:00 | 10:30-11:30 | ||
Amb.Bega | Obstretica ginecologie (I - Bega) | CRAINA MARIUS LUCIAN | 10:30-11:30 | ||||
Amb.Bega | Obstretica ginecologie (I - Bega) | DIACONU MIRCEA MIHAI | 10:30-12:30 | ||||
Amb.Bega | Obstretica ginecologie (I - Bega) | DUMITRU CĂTĂLIN | 9:30-11:30 | ||||
Amb.Bega | Obstretica ginecologie (I - Bega) | IORDACHE OLIVERA NICOLETA | 08:30-09:30 | 07:30-10:30 | |||
Amb.Bega | Obstretica ginecologie (I - Bega) | KARADJA EUGEN | 07:30-10:30 11:30-12:30 | ||||
Amb.Bega | Obstretica ginecologie (I - Bega) | MUNTEAN ROMEO OVIDIU NICOLAE | 07:30-08:30 | ||||
Amb.Bega | Obstretica ginecologie (I - Bega) | NITU DUMITRU RAZVAN | 11:30-12:30 | 08:30-09:30 | |||
Amb.Bega | Obstretica ginecologie (I - Bega) | SERBESCU CRISTINA ROXANA | 09:30-10:30 | ||||
Amb.Bega | Obstretica ginecologie (I - Bega) | STELEA LAVINIA ELENA | 07:30-08:30 | ||||
Amb.Bega | Obstretica ginecologie (I - Bega) | SOROP VIRGILIU-BOGDAN | 11:30-12:30 | ||||
Amb.Bega | Obstretica ginecologie (I - Bega) | TAU CATALIN | 07:30-10:30 11:30-12:30 | ||||
Amb.Bega | Obstretica ginecologie (II - Bega) | BRATU ALEXANDRA | 13:00-15:30 | 09:30-10:30 | 08:00-10:30 | ||
Amb.Bega | Obstretica ginecologie (II - Bega) | BURLICA SORIN | 10:30-12:30 | 07:30-08:30 | |||
Amb.Bega | Obstretica ginecologie (II - Bega) | GLUHOVSCHI ADRIAN | 07:30-8:30 | 07:30-08:30 | |||
Amb.Bega | Obstretica ginecologie (II - Bega) | NEAMTU RADU IONUT | 10:30-11:30 | 09:30-12:30 | |||
Amb.Bega | Obstretica ginecologie (II - Bega) | PETRE IZABELLA | 07:30-08:30 | 08:30-10:30 | |||
Amb.Bega | Obstretica ginecologie (II - Bega) | POPA ZORAN LAURENȚIU | 07:30-10:30 | ||||
Amb.Bega | Obstretica ginecologie (II - Bega) | TIMIRCAN MADALINA-OTILIA | 08:30-10:30 | 10:30-11:30 | |||
Amb.Integrat | Oncologie | MOISE GEORGIANA VIORICA | 09:00-16:00 | 09:00-16:00 | 13:00-20:00 | 13:00-20:00 | 08:00-15:00 |
Amb.Integrat | Oftalmologie | BOLINTINEANU ADRIANA CARMEN | 07:00-14:00 | 13:00-20:00 | 13:00-20:00 | 13:00-20:00 | 13:00-20:00 |
Amb.Integrat | Oftalmologie | IONESCU SIDONIA | 13:00-20:00 | 07:00-14:00 | 07:00-14:00 | 07:00-14:00 | 07:00-14:00 |
Amb.Integrat | Oftalmologie | NOVCIC GOJKO | 10:00-17:00 | 13:00-20:00 | 07:00-14:00 | 07:00-14:00 | 07:00-14:00 |
Amb.Ortopedie | Ortopedie (I) | BERCEANU-VADUVA MARCEL-MIHAI | 07:00-10:00 | ||||
Amb.Ortopedie | Ortopedie (I) | CRAIOVEANU SORIN ION | 07:00-12:00 | ||||
Amb.Ortopedie | Ortopedie (I) | CRISAN DAN | 08:00-12:00 | ||||
Amb.Ortopedie | Ortopedie (I) | DELEANU BOGDAN-NICOLAE | 7:00-9:00 | ||||
Amb.Ortopedie | Ortopedie (I) | HARAGUS HORIA-GEORGE | 08:00-10:00 | 12:00-14:00 | |||
Amb.Ortopedie | Ortopedie (I) | MIOC MIHAIL LAZAR | 10:00-13:00 | ||||
Amb.Ortopedie | Ortopedie (I) | MUNTEAN NICOLAE ZENO | 14:00-18:00 | 07:30-12:00 | 07:30-12:00 | ||
Amb.Ortopedie | Ortopedie (I) | OPREA DUMITRU MANUEL | 9:00-12:00 | ||||
Amb.Ortopedie | Ortopedie (I) | PETRESCU POMPILIU-HORATIU | 07:00-10:00 | ||||
Amb.Ortopedie | Ortopedie (I) | PREJBEANU MARIUS CRISTIAN | 12:00-15:00 | ||||
Amb.Ortopedie | Ortopedie (I) | TINCU CRISTIAN-COSMIN | 10:00-12:00 | ||||
Amb.Ortopedie | Ortopedie (I) | TUDORAN VALENTIN PETRU | 07:00-10:00 | 08:00-12:00 | |||
Amb.Ortopedie | Ortopedie (I) | VERMESAN DINU-VALERIU | 14:00-17:00 | ||||
Amb.Ortopedie | Ortopedie (II) | ABU-AWWAD AHMED | 08:00-10:30 | ||||
Amb.Ortopedie | Ortopedie (II) | ANDOR BOGDAN CORNELIU | 08:00-10:30 | ||||
Amb.Ortopedie | Ortopedie (II) | ANGLITOIU BOGDAN | 08:00-10:30 | ||||
Amb.Ortopedie | Ortopedie (II) | BOSS HADEMAR-GUNTHARD | 07:30-12:30 | ||||
Amb.Ortopedie | Ortopedie (II) | COJOCARU GRIGORE-DAN | 07:30-12:30 | ||||
Amb.Ortopedie | Ortopedie (II) | FAUR COSMIN-IOAN | 08:00-09:30 | ||||
Amb.Ortopedie | Ortopedie (II) | FLORESCU SORIN | 08:00-10:30 | ||||
Amb.Ortopedie | Ortopedie (II) | HOGEA GHEORGHE BOGDAN | 08:00-10:30 | ||||
Amb.Ortopedie | Ortopedie (II) | LAZARESCU ADRIAN-EMIL | 10:30-12:00 | ||||
Amb.Ortopedie | Ortopedie (II) | MITRULESCU PAISEANU CATALIN CRISTIAN | 12:00-13:30 | ||||
Amb.Ortopedie | Ortopedie (II) | PATRASCU JENEL-MARIAN | 10:30-11:30 | ||||
Amb.Ortopedie | Ortopedie (II) | SANDESC MIHAI-ALEXANDRU | 08:00-10:30 | ||||
Amb.Ortopedie | Ortopedie (II) | TROTEA DRAGOS TUDOREL | 08:00-14:00 | ||||
Amb.Integrat Ortopedie | Recuperare medicala (ORTOPEDIE) | DINU ANCA-RALUCA | 10:00-11:00 | ||||
Amb.Integrat Ortopedie | Recuperare medicala (ORTOPEDIE) | SUCIU OANA | 08:00-09:00 | ||||
Amb.Integrat Ortopedie | Recuperare medicala (ORTOPEDIE) | TOTOREAN ALINA-DANIELA | 08:00-10:30 | ||||
Amb.Integrat | ORL | IENEA CAMELIA MANUIELA | 7:00-14:00 | 13:00-20:00 | 13:00-20:00 | 7:00-14:00 | 13:00-20:00 |
Amb.Integrat | ORL | POPOVICI ELENA | 13:00-20:00 | 7:00-14:00 | 7:00-14:00 | 13:00-20:00 | 7:00-14:00 |
Amb.Studenti | ORL (policlinica studenti) | BEDREAG CORINA | 7:00-14:00 | 7:00-14:00 | 7:00-14:00 | 7:00-14:00 | 7:00-14:00 |
Amb.Bega | Neuropsih. infantila. Psihiatrie pediatrica | ANGI CINCA OTILIA | 13:00-20:00 | 13:00-20:00 | 7:00-14:00 | 7:00-14:00 | 7:00-14:00 |
Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | ALBULESCU RAMONA CARMEN | 11:00-12:00 | 11:00-12:00 | 11:00-12:00 | 11:00-12:00 | 11:00-12:00 |
Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | ANGLITOIU ALINA ELISABETA | 8:00-13:00 | 09:00-10:00 | 8:00-10:00 | ||
Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | BADEA MIRCEA EMILIAN | 10:00-12:00 | ||||
Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | BADESCU LUIZA MIRELA | 7:00-14:00 | 7:00-14:00 | 13:00-20:00 | 13:00-20:00 | 7:00-14:00 |
Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | CIUCA IOANA MIHAELA | 10:00-12:00 | 10:00-12:00 | 10:00-12:00 | 10:00-12:00 | 9:00-11:00 |
Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | DOBRE ALINA-MARIA | 9:00-10:00 | 9:00-10:00 | 9:00-10:00 | 9:00-10:00 | 9:00-10:00 |
Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | GIDEA DANA FLORENTINA | 8:00-14:00 | 10:00-12:00 | |||
Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | IOVANESCU GHEORGHE | 08:00-09:00 | ||||
Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | LACATUSU ADRIAN | 10:30-11:30 | 10:00-11:00 | 10:00-11:00 | 10.00-11:00 | 10.30:11.30 |
Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | LACATUSU ALINA ADRIANA MARA | 7:00-14:00 | 13:00-20:00 | 7:00-14:00 | 13:00-20:00 | 7:00-14:00 |
Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | MOGOI MIRELA-LETITIA | 10:00-11:00 | 09:00-10:00 | |||
Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | MURESAN ALIN MIRCEA | 8:00-13:00 | 12:00-15:00 | |||
Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | PAUL CORINA | 9:00-11:00 | 9:00-11:00 | 9:00-11:00 | 9:00-11:00 | 9:00-11:00 |
Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | PIENAR CORINA | 11:30-12:30 | 11:30-12:30 | |||
Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | POP LIVIU LAURENȚIU | 12:30-13:30 | 12:30-13:30 | 12:00-14:00 | 12:30-13:30 | |
Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | POPA MIHAELA DIANA | 09:00-12:30 | 09:00-12:30 | 09:00-12:30 | 09:00-12:30 | 09:00-12:30 |
Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | POSTELNICU CARMEN CRISTINA | 10:00-11:00 | 9:00-10:00 | 10:00-11:00 | 9:00-10:00 | 10:00-11:00 |
Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | SAVU LAURA MIRELA | 07:00-12:00 | 07:00-12:00 | 07:00-12:00 | 07:00-12:00 | 07:00-12:00 |
Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | SKOPECZ CAMELIA - PARUTA | 7:00-14:00 | 7:00-14:00 | 7:00-14:00 | 7:00-14:00 | 7:00-14:00 |
Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | STOICA IOANA MADALINA | 09:00-14:00 | 7:00-12:00 | 09:00-14:00 | 7:00-12:00 | 7:00-12:00 |
Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | STRETCU LAVINIA DANIELA | 14:00-20:00 | 14:00-20:00 | 14:00-19:30 | ||
Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | TAMASAN IONELA FLORICA | 9:00-10:00 | 9:00-10:00 | 9:00-10:00 | 9:00-10:00 | 9:00-10:00 |
Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | TANASESCU SONIA ANIELA | 10:00-11:00 | 10:00-11:00 | 10:00-11:00 | 10:00-11:00 | 10:00-11:00 |
Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | TOMA STEFANIA-OTILIA | 13:00-20:00 | 7:00-14:00 | 13:00-20:00 | 7:00-14:00 | 13:00-17:00 |
Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | VELEA PUIU IULIAN | 8:00-9:00 | 8:00-9:00 | 8:00-9:00 | 8:00-9:00 | 8:00-9:00 |
Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | VINTILĂ DANIELA ROXANA | 13:00-15:00 | 13:00-15:00 | 11:00-12:00 | 12:00-15:00 | |
Amb.Bega | Pediatrie (NEONATOLOGIE) | ANGELESCU-COPTIL CLAUDIU ELIAN | 09:00-10:00 | 09:00-10:00 | |||
Amb.Bega | Pediatrie (NEONATOLOGIE) | BORTEA CLAUDIA-IOANA | 09:00-10:00 | 08:00-09:00 | |||
Amb.Bega | Pediatrie (NEONATOLOGIE) | DIMA MIRABELA-ADINA | 11:00-12:00 | 11:00-12:00 | |||
Amb.Bega | Pediatrie (NEONATOLOGIE) | COJOCARU FLORINA CLAUDIA | 09:00-10:00 | 09:00-10:00 | |||
Amb.Bega | Pediatrie (NEONATOLOGIE) | ENATESCU ILEANA | 10:00-11:00 | 11:00-12:00 | |||
Amb.Bega | Pediatrie (NEONATOLOGIE) | FAGADAU-DIACONESCU GABRIELA | 12:00-13:00 | 12:00-13:00 | 12:00-13:00 | ||
Amb.Bega | Pediatrie (NEONATOLOGIE) | GUTU LARISA-DIANA | 08:00-09:00 | 08:00-09:00 | |||
Amb.Bega | Pediatrie (NEONATOLOGIE) | IACOB DANIELA | 10:00-11:00 | 10:00-11:00 | |||
Amb.Bega | Pediatrie (NEONATOLOGIE) | IONITA NICOLETA | 11:00-12:00 | 10:00-11:00 | |||
Amb.Bega | Pediatrie (NEONATOLOGIE) | NODITI GEORGETA-ROXANA | 10:00-11:00 | 11:00-12:00 | |||
Amb.Integrat | Pneumologie | GEAMANU ANCA RALUCA | 07:00-14:00 | 07:00-14:00 | 13:00-20:00 | 07:00-14:00 | 13:00-20:00 |
Amb.Integrat | Pneumologie | POPA CRISTINA | 07:00-14:00 | 13:00-20:00 | 7:00-14:00 | 13:00-20:00 | 13:00-20:00 |
Amb.Integrat | Pneumologie | SZABADOS MIOARA FLORINA | 13:00-20:00 | 7:00-14:00 | 13:00-20:00 | 7:00-14:00 | 7:00-14:00 |
Amb.Integrat | Psihiatrie de legatura | PANFIL ANCA LIVIA | 14:00-17:00 | 9:00-12:00 | 14:00-17:00 | 9:00-12:00 | 9:00-12:00 |
Amb.Integrat | Psihiatrie de legatura | VASILIAN CLAUDIA CRISTINA | 9:00-12:00 | 14:00-17:00 | 9:00-12:00 | 14:00-17:00 | 14:00-17:00 |
Amb.Integrat | Psihiatrie | TAMASAN SIMONA CLAUDIA | 13:00-20:00 | 13:00-20:00 | 7:00-14:00 | 13:00-20:00 | 09:00-14:00 |
Amb.Studenti | Psihiatrie (policlinica studenti) | ANDOR ANA-MARIA | 7:00-14:00 | 7:00-14:00 | 7:00-14:00 | 13:00-20:00 | 7:00-14:00 |
Amb.Integrat Psihiatrie | Psihiatrie I | ENATESCU VIRGIL-RADU | 10:00-11:00 | ||||
Amb.Integrat Psihiatrie | Psihiatrie I | MOLDOVAN IOANA-IULIA | 12:00-13:00 | ||||
Amb.Integrat Psihiatrie | Psihiatrie I | GIURGI-ONCU CATALINA-IULIA | 10:00-11:00 | ||||
Amb.Integrat Psihiatrie | Psihiatrie I | NICOARA OVIDIU | 08:00-09:00 | ||||
Amb.Integrat Psihiatrie | Psihiatrie II | ROMOSAN RADU-STEFAN | 10:00-11:00 | ||||
Amb.Integrat Psihiatrie | Psihiatrie II | PAPAVA ION | 09:30-10:30 | ||||
Amb.Integrat Psihiatrie | Psihiatrie II | DEHELEAN LIANA | 09:00-10:00 | ||||
Amb.Integrat | Reumatologie | DIACONU GIORGIANA | 13:00-18:00 | 07:00-12:00 | 13:00-18:00 | 07:00-12:00 | 07:00-14:00 |
Amb.Integrat | Reumatologie | MARIAN LOREDANA CORALIA | 07:00-14:00 | 13:00-20:00 | 07:00-14:00 | 13:00-20:00 | 13:00-20:00 |
Amb.Integrat | Urologie | BARDAN TIBERIU RAZVAN | 8:00-14:00 | ||||
Amb.Integrat | Urologie | BOTOCA MIRCEA RADU | 8:00-13:00 | ||||
Amb.Integrat | Urologie | CUMPANAS ALIN ADRIAN | 13:00-14:00 | 13:00-14:00 | |||
Amb.Integrat | Urologie | DAMINESCU LIVIUS COSMIN | 8:00-13:00 | ||||
Amb.Integrat | Urologie | FERICIAN OVIDIU CATALIN | 8:00-14:00 | ||||
Amb.Integrat | Urologie | GEORGESCU EUGEN MIHAI | 8:00-9:00 | 8:00-14:00 | |||
Amb.Integrat | Urologie | MINCIU RADU TRAIAN | 9:00-14:00 | ||||
Amb.Integrat | Urologie | MURESAN ADRIAN MARIUS | 8:00-14:00 | ||||
Amb.Integrat | Urologie | PAUNESCU ANDREI IONUT | 8:00-14:00 | ||||
Amb.Integrat | Urologie | PUPCA GHEORGHE NANU | 8:00-14:00 | ||||
Amb.Integrat | Urologie | SECASAN COSMIN CIPRIAN | 8:00-14:00 | ||||
Centrul de Diabet | Diabet zaharat | ALBAI ALIN | 11:00-14:30 | 14:00-17:30 | 10:30-14:00 | 10:30-14:00 | 10:30-14:00 |
Centrul de Diabet | Diabet zaharat | ALBAI OANA | 11:00-14:30 | 11:00-14:30 | 11:00-14:30 | 14:00-17:30 | 11:00-14:30 |
Centrul de Diabet | Diabet zaharat | AVRAM VLAD FLORIAN | 14:00-17:30 | 14:00-17:30 | |||
Centrul de Diabet | Diabet zaharat | BOTEA VERONICA | 7:30-14:30 | 12:00-19:00 | 7:30-14:30 | 7:30-14:30 | 7:30-14:30 |
Centrul de Diabet | Diabet zaharat | BRAHA ADINA IOANA | 07:00-10:30 | 10:30-14:00 | 07:00-10:30 | 14:00-17:30 | 07:00-10:30 |
Centrul de Diabet | Diabet zaharat | DIACONU LAURA FLORINA | 14:00-17:30 | 10:30-14:00 | 10:30-14:00 | 10:30-14:00 | 10:30-14:00 |
Centrul de Diabet | Diabet zaharat | GAITA LAURA ADRIANA | 14:30-18:00 | 7:00-10:30 | 14:00-17:30 | 7:00-10:30 | 14:00-17:30 |
Centrul de Diabet | Diabet zaharat | GHERBON ADRIANA LACRAMIOARA | 07:30-11:00 | 8:30-12:00 | 8:30-12:00 | 14:00-17:30 | 8:30-12:00 |
Centrul de Diabet | Diabet zaharat | HOGEA CORINA MARCELA | 7:30-14:30 | 7:30-14:30 | 12:00-19:00 | 7:30-14:30 | 7:30-14:30 |
Centrul de Diabet | Diabet zaharat | IORDAN LIANA GABRIELA | 7:00-14:00 | 7:00-14:00 | 7:00-14:00 | 7:00-14:00 | 12:00-19:00 |
Centrul de Diabet | Diabet zaharat | MUNTEANU MIRCEA | 7:30-9:30 | 14:00-15:00 | |||
Centrul de Diabet | Diabet zaharat | POPESCU SIMONA CLAUDIA | 14:00-17:30 | 10:30-14:00 | 13:30-17:00 | 07:30-11:00 | 7:30-11:00 |
Centrul de Diabet | Diabet zaharat | SIMA ALEXANDRA CHRISTA | 14:30-18:00 | 8:00-10:00 | 8:00-10:00 | ||
Centrul de Diabet | Diabet zaharat | SORESCU TEODORA ILEANA | 10:30-14:00 | 8:30-12:00 | 13:30-17:00 | 11:00-14:30 | 10:00-13:30 |
Centrul de Diabet | Diabet zaharat | STURZA ADRIAN | 14:30-18:00 | 14:30-18:00 | 7:30-11:00 | 7:30-11:00 | 14:30-18:00 |
Centrul de Diabet | Diabet zaharat | TIMAR ROMULUS-BOGDAN | 09:00-11:00 | 09:00-11:00 | |||
Centrul de Diabet | Diabet zaharat | TIMAR ROMULUS-ZORIN | 07:00-10:30 | 07:00-10:30 | 07:00-10:30 | 07:00-10:30 | 07:00-10:30 |
Centrul de Diabet | Diabet zaharat | TRAILESCU FLORI ADELA | 7:30-14:30 | 7:30-14:30 | 7:30-14:30 | 12:00-19:00 | 7:30-14:30 |
Centrul de Diabet | Diabet zaharat | VLAD ADRIAN RADU | 13:00-17:00 | 8:00-10:00 | 8:00-10:00 | ||
Amb.Integrat | Chir. Toracica | COJOCARU TUDOR | 08:30-09:30 | 08:30-09:30 | |||
Casa Austria | Politrauma | AVRAMOVIC MILORAD | 09:00-10:00 | 09:00-10:00 | |||
Casa Austria | Politrauma | DRAGUSANU SILVIU MARIAN | 8:00-9:00 | 8:00-9:00 | 8:00-9:00 | ||
Casa Austria | Politrauma | CRISTIAN HORIA | 8:00-9:00 | 8:00-9:00 | 8:00-9:00 | 8:00-9:00 | 8:00-9:00 |
Casa Austria | Politrauma | LEUCE CRISTIAN SEBASTIAN | 8:00-9:00 | 8:30-9:00 | 8:00-9:00 | 8:00-9:00 | 8:30-9:00 |
Casa Austria | Politrauma | MIUTA COSMIN | 09:30-10:30 | 09:30-10:30 | 09:30-10:30 | ||
Casa Austria | Politrauma | POPA CRISTINA | 9:00-10:00 | 9:00-10:00 | |||
Casa Austria | Politrauma | POPESCU MIRCEA RADU | 8:30-9:30 | 8:30-9:30 | |||
Casa Austria | Politrauma | TUNESCU BOGDAN | 9:30-10:30 | 9:30-10:30 | |||
Ambulator Pediatrie | Psihologie | IONICA LUMINITA | 13:00-20:00 | 13:00-20:00 | 7:00-14:00 | 13:00-20:00 | 7:00-14:00 |
Ambulator Integrat | Psihologie | MARCU MIRONA IOANA | 7:00-14:00 | 7:00-14:00 | 13:00-20:00 | 13:00-20:00 | 13:00-20:00 |
Ambulator Integrat | Psihologie | OLARU ROXANA ANDREEA | 7:00-14:00 | 7:00-14:00 | 13:00-20:00 | 13:00-20:00 | 7:00-14:00 |
Ambulator Pediatrie | Kinetoterapie | ALMAJAN GUTA BOGDAN TIBERIU | 17:00-20:30 | 17:00-20:30 | 17:00-20:30 | 17:00-20:30 | 17:00-20:30 |
Ambulator Ortopedie | Kinetoterapie | VUTAN CALIN | 09:00-10:00 | 09:00-10:00 | 09:00-10:00 | 09:00-10:00 | 09:00-10:00 |
Ecografie - Amb.Integrat | Cardiologie | MICLOS-BALICA MONICA RODICA | 12:00-14:00 | 08:30-11:00 | 11:00-12:00 14:00-16:00 | 14:30-16:00 | |
Ecografie - Amb.Integrat | Chirurgie vasculară | MANESC STEFANA-CRISTINA | 13:00-13:30 | ||||
Ecografie - Amb.Integrat | Endocrinologie | AMZAR DANIELA GEORGIANA | 17:00-20:00 | ||||
Ecografie - Amb.Integrat | Endocrinologie | BALAS MELANIA OLGA | 18:00-20:00 | ||||
Ecografie - Amb.Integrat | Endocrinologie | GOLU IOANA | 13:00-14:00 | 07:00-08:00 | |||
Ecografie - Amb.Integrat | Endocrinologie | RADU STANA | 17:00-20:00 | 13:00-14:00 | 07:00-09:00 | 17:00-20:00 | 13:00-15:00 |
Ecografie - Amb.Integrat | Endocrinologie | VLAD MIHAELA MARIA | 07:30-08:00 | 13:00-14:00 | |||
Ecografie - Amb.Integrat | Gastroenterologie | BENDE FELIX-BARNA | 12:00-14:30 | ||||
Ecografie - Amb.Integrat | Gastroenterologie | DANILA MIRELA VIORICA | 12:00-14:00 | ||||
Ecografie - Amb.Integrat | Gastroenterologie | DELEANU ALEXANDRA ELENA | 10:30-11:30 | 15:00-16:00 | 10:30-11:30 | 15:00-16:00 | 13:30-14:30 |
Ecografie - Amb.Integrat | Gastroenterologie | MOGA TUDOR VOICU | 12:00-14:30 | ||||
Ecografie - Amb.Integrat | Gastroenterologie | POPESCU ALINA SIMONA | 12:00-14:00 | ||||
Ecografie - Amb.Integrat | Gastroenterologie | SIRLI ROXANA LUCIA DENISA | 12:00-14:00 | ||||
Ecografie - Amb.Integrat | Gastroenterologie | SZILASKI PARVU MILANA | 12:00-15:00 | 12:00-15:00 | 12:30-15:00 | 17:30-20:00 | 12:30-15:00 |
Ecografie - Amb.Integrat | Interne | CRISTE DENIS FELICIA | 13:00-14:00 19:00-20:00 | 13:00-14:00 19:00-20:00 | 12:00-14:00 | 13:00-14:00 19:00-20:00 | 12:00-14:00 |
Ecografie - Amb.Studenti | Interne (policlinica studenti) | BULEU NICOLETA-FLORINA | 17:00-19:00 | 17:00-19:00 | 11:30-13:00 | ||
Ecografie - Amb.Integrat | Nefrologie | BOB FLAVIU RAUL | 10:00-11:00 | 10:00-11:00 | 10:00-11:00 | 10:00-11:00 | 10:00-11:00 |
Ecografie - Amb.Integrat | Nefrologie | GĂDĂLEAN FLORICA NICOLETA | 12:00-13:00 | 12:00-13:00 | 12:00-13:00 | 12:00-13:00 | 12:00-13:00 |
Ecografie - Amb.Integrat | Nefrologie | GROSU IULIA DANA | 12:00-13:00 | 12:00-13:00 | |||
Ecografie - Amb.Integrat | Nefrologie | MILAS LIVIA OANA | 12:00-13:00 | 15:00-16:00 | 15:00-16:00 | ||
Ecografie - Amb.Integrat | Nefrologie | OLARIU NICU | 11:00-12:00 | 11:00-12:00 | 11:00-12:00 | ||
Ecografie - Amb.Integrat | Nefrologie | PETRICA LIGIA | 14:00-15:00 | 14:00-15:00 | 14:00-15:00 | 14:00-15:00 | 14:00-15:00 |
Ecografie - Amb.Bega | Obstretica ginecologie (I - Bega) | BERNAD ELENA SILVIA | 13:30-14:30 | ||||
Ecografie - Amb.Bega/Amb.Integrat | Obstretica ginecologie (I - Bega) | CHIRIAC IOANA-EVELINA | 10:00-13:00 | 16:00-19:00 | 11:30-12:30 | ||
Ecografie - Amb.Bega | Obstretica ginecologie (I - Bega) | CRAINA MARIUS LUCIAN | 11:30-12:30 | ||||
Ecografie - Amb.Bega | Obstretica ginecologie (I - Bega) | DIACONU MIRCEA MIHAI | 12:30-13:30 | ||||
Ecografie - Amb.Bega | Obstretica ginecologie (I - Bega) | DUMITRU CĂTĂLIN | 11:30-12:30 | ||||
Ecografie - Amb.Bega | Obstretica ginecologie (I - Bega) | IORDACHE OLIVERA NICOLETA | 09:30-10:30 | 10:30-11:30 | |||
Ecografie - Amb.Bega | Obstretica ginecologie (I - Bega) | KARADJA EUGEN | 10:30-11:30 12:30-13:30 | ||||
Ecografie - Amb.Bega | Obstretica ginecologie (I - Bega) | MUNTEAN ROMEO OVIDIU NICOLAE | 08:30-09:30 | ||||
Ecografie - Amb.Bega | Obstretica ginecologie (I - Bega) | NITU DUMITRU RAZVAN | 12:30-13:30 | 09:30-10:30 | |||
Ecografie - Amb.Bega | Obstretica ginecologie (I - Bega) | SERBESCU CRISTINA ROXANA | 10:30-11:30 | ||||
Ecografie - Amb.Bega | Obstretica ginecologie (I - Bega) | STELEA LAVINIA ELENA | 08:30-09:30 | ||||
Ecografie - Amb.Bega | Obstretica ginecologie (I - Bega) | SOROP VIRGILIU-BOGDAN | 12:30-13:30 | ||||
Ecografie - Amb.Bega | Obstretica ginecologie (I - Bega) | TAU CATALIN | 10:30-11:30 12:30-13:30 | ||||
Ecografie - Amb.Bega/Amb.Integrat | Obstretica ginecologie (II - Bega) | BRATU ALEXANDRA | 15:30-18:00 | 10:30-11:30 | 10:30-13:00 | ||
Ecografie - Amb.Bega | Obstretica ginecologie (II - Bega) | BURLICA SORIN | 12:30-13:30 | 08:30-09:30 | |||
Ecografie - Amb.Bega | Obstretica ginecologie (II - Bega) | GLUHOVSCHI ADRIAN | 08:30-09:30 | 08:30-09:30 | |||
Ecografie - Amb.Bega | Obstretica ginecologie (II - Bega) | NEAMTU RADU IONUT | 11:30-12:30 | 12:30-13:30 | |||
Ecografie - Amb.Bega | Obstretica ginecologie (II - Bega) | PETRE IZABELLA | 08:30-09:30 | 10:30-11:30 | |||
Ecografie - Amb.Bega | Obstretica ginecologie (II - Bega) | POPA ZORAN LAURENȚIU | 10:30-11:30 | ||||
Ecografie - Amb.Bega | Obstretica ginecologie (II - Bega) | TIMIRCAN MADALINA-OTILIA | 10:30-11:30 | 11:30-12:30 | |||
Ecografie - Amb.Ortopedie | Ortopedie (II) | FAUR COSMIN-IOAN | 09:30-10:30 | ||||
Ecografie - Amb.Ortopedie | Ortopedie (II) | LAZARESCU ADRIAN-EMIL | 12:00-13:00 | ||||
Ecografie - Amb.Ortopedie | Ortopedie (II) | MITRULESCU PAISEANU CATALIN CRISTIAN | 13:30-14:30 | ||||
Ecografie - Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | DOBRE ALINA MARIA | 10:00-11:00 | 10:00-11:00 | 10:00-11:00 | ||
Ecografie - Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | LACATUSU ADRIAN | 11:30-12:30 | 11:00-12:00 | 11:00-12:00 | 11:00-12:00 | 11:30-12:30 |
Ecografie - Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | SAVU LAURA MIRELA | 12:00-14:00 | 12:00-14:00 | 12:00-14:00 | 12:00-14:00 | 12:00-14:00 |
Ecografie - Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | STOICA IOANA MADALINA | 14:00-16:00 | 12:00-14:00 | 14:00-16:00 | 12:00-14:00 | 12:00-14:00 |
Ecografie - Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | TAMASAN IONELA FLORICA | 10:00-11:00 | 10:00-11:00 | 10:00-11:00 | ||
Ecografie - Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | TANASESCU SONIA ANIELA | 09:00-10:00 | 09:00-10:00 | |||
Ecografie - Amb.Bega | Pediatrie (Bega) | TOMA STEFANIA OTILIA | 17:00-20:00 | ||||
Ecografie - Amb.Integrat | Reumatologie | DIACONU GIORGIANA | 18:00-20:00 | 12:00-14:00 | 18:00-20:00 | 12:00-14:00 |
Viziune
Servicii ambulatorii centrate pe persoană care să ofere servicii de îngrijire de înaltă calitate pentru toți pacienții din Regiunea Vest.
Misiune
Să ne asigurăm că pacienții noștri vor avea acces la servicii ambulatorii de înaltă calitate, integrative și holistice, ori de câte ori au nevoie.
Obiective Strategice
- Să promovăm sănătatea și starea de bine ca parte a activității noastre profesionale, astfel încât oamenii să fie cât mai sănătoși;
- Să oferim acces corect, echitabil și în timp util la serviciile de sănătate de calitate și sigure de care oamenii au nevoie;
- Să promovăm o cultură a organizației onestă, plină de empatie și compasiune, transparentă și responsabilă;
- Să angajăm, să dezvoltăm și să punem în valoare forța noastră de muncă pentru a le oferi cele mai bune îngrijiri și servicii medicale posibile pacienților noștri;
- Să gestionăm resursele disponibile într-un mod care să ofere cele mai bune rezultate în materie de sănătate, îmbunătățind experiența pacienților care vor utiliza serviciile noastre.
Principii
- Oamenii care au nevoie de îngrijire sunt în centrul preocupărilor noastre;
- Accesul la servicii ambulatorii este echitabil și se bazează pe nevoia clinică, nu pe capacitatea de plată;
- Serviciile ambulatorului sunt furnizate într-un mod deschis, transparent și responsabil;
- Serviciile ambulatorului sunt furnizate cu compasiune, asigurând respect reciproc între cei care primesc îngrijiri și cei care asigură îngrijirea;
- Serviciile ambulatoruluiaspiră la standarde de excelență și niveluri ridicate de profesionalism în furnizarea îngrijirii;
- Serviciile ambulatorului sunt oferite într-o manieră personalizată, prin optimizarea eficientă a resurselor;
- Serviciile oferite sunt flexibile și răspund nevoilor de îngrijire curente și viitoare ale pacientului.
Valori de bază promovate
- Respect pentru demnitatea umană;
- Compasiune, empatie și recunoaștere a valorii fiecărei persoane;
- Angajament pentru o îngrijire de calitate, bazată pe dovezi, oferită într-o manieră profesională;
- Corectitudine și încredere în furnizarea celor mai bune îngrijiri posibile pentru pacienții noștri;
- Investiții în sănătate, bunăstare și îngrijire holistică;
- Asigurarea unui mediu care să promoveze învățarea și perfecționarea profesională continuă;
- Mândrie față de apartenența la organizație din partea personalului nostru.
Contact
- Coordonatorul Ambulatoriului: Dr. Tămășan Simona
- Coordonator Asistent: Nicoleta Iordăconiu
- Secretariat Ambulator: telefon 0356433180, e-mail secretariat.ambulator@hosptm.ro
- Fișier Ambulator: telefon 0356433108, e-mail fisier.ambulator@hosptm.ro