Logo SCJUPBT
Platforma de programare pentru vaccinare
Serviciul de urgență 112
Platforma electronică a mecanismului de feedback cu privire la calitatea serviciilor din spitale

Bd. Liviu Rebreanu 156

Programări Ambulator

Programări Laborator

Centrala: 0356-433111

Telefoane secții

judetean@hosptm.ro

Ambulatoriu integrat Spitalul Clinic Județean de Urgență “Pius Brînzeu” Timișoara

Program medici – consultații și ecografii Ambulatoriu

(ultima actualizare: 15.02.2024)

AdresaSpecialitateMedicLuniMarțiMiercuriJoiVineri
Amb.IntegratAlergologieBRISAN-IGNA DIANA07:00-14:0013:00-20:0013:00-20:0007:00-14:0013:00-20:00
Amb.IntegratAlergologieSCHITCU HOREA FLORIN13:00-20:0007:00-14:0007:00-14:0013:00-20:0007:00-14:00
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)ALBU CORINA-MARIA14:00-14:30
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)ALDA-DUMA RALUCA-CALINA12:00-12:30
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)ANGELESCU IULIANA-DELIA11:00-11:30
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)BALASA CARMEN-MIRELA10:30-11:00
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)BALOI ADELINA12:00-12:30
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)BARSAC CLAUDIU-RAFAEL14:00-14:30
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)BEDREAG OVIDIU-HOREA13:30-14:00
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)BOBOUTANU GIORGIANA CRISTINA13:00-13:30
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)BUZZI BETTINA12:30-13:00
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)COSTEA ALEXANDRA-LIANA10:00-10:30
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)DAVID SORIN14:00-14:30
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)DRAGULESCU MIHAI-DORIAN11:00-11:30
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)DUMBULEU CORINA-MARIA11:30-12:00
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)GALICIU CARMEN-ELENA12:30-13:00
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)GAVRILA LIGIA13:30-14:00
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)GINDAC CIPRIAN-MIHAI13:00-13:30
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)GIZEA CARMEN-ALINA12:00-12:30
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)GRUNEANTU ANELORE-MARIA10:00-10:30
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)HENTIA CIPRIAN-ADRIAN10:00-10:30
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)HOLLO MONIKA10:30-11:00
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)IFTIMIE VICTOR11:30-12:00
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)IOVANEL AURELIA-MARIANA10:30-11:00
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)ISOC CRISTIAN12:00-12:30
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)LUCA LOREDANA12:30-13:00
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)MACARIE CLAUDIU-ISAC13:00-13:30
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)MANESCU MIHAELA13:30-14:00
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)MIHUT KARLA- EMANUELA11:00-11:30
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)NEAMTU CLAUDIU LUCIAN10:00-10:30
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)NEDIGLEA IOAN10:30-11:00
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)OCICA IOANA-DANIELA14:00-14:30
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)PAPURICA MARIUS11:30-12:00
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)PATRUT RALUCA-TEODORA11:00-11:30
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)PLAVAT COSMIN-ADRIAN12:30-13:00
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)POPA CLAUDIA-ALINA13:00-13:30
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)POP-COMAN ANCUTA-LUCIA13:00-13:30
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)RAMNEANTU MIHAELA07:30-10:0007:30-10:0007:30-10:00 12:00-12:3007:30-10:0007:30-10:30
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)ROSU OANA-MARIA13:30-14:00
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)SABAU ROXANA-IOANA-MARIA13:30-14:00
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)SANDICI ZORAN-IOVAN10:30-11:00
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)SARANDAN MIRELA11:00-11:30
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)TOMA DAIANA-IZABELA11:30-12:00
Amb.IntegratA.T.I (preanestezie)VELOVAN RAMONA-RALUCA12:30-13:00
Amb.IntegratCardiologieALBULESCU NICOLAE10:00-12:00
Amb.IntegratCardiologieAPOSTOL ADRIAN08:00-09:00
Amb.IntegratCardiologieBALINT MIHAI12:00-14:00
Amb.IntegratCardiologieCIOCARLIE TUDOR10:00-11:00
Amb.IntegratCardiologieCITA RADIANA-CRISTIANA7:00-13:0014:00-20:007:00-13:0014:00-20:007:00-13:00
Amb.IntegratCardiologieIVAN MIHAELA-VIVIANA11:00-12:00
Amb.IntegratCardiologieMICLOS-BALICA MONICA RODICA8:00-10:0007:00-08:308:00-11:0012:30-14:30
Amb.IntegratCardiologieMANGEA MONICA-LUIZA11:00-13:00
Amb.IntegratCardiologieMOGA VICTOR DAN12:00-14:00
Amb.IntegratCardiologiePARV FLORINA VIORICA11:00-12:0012:00-13:00
Amb.IntegratCardiologieTUDORAN CRISTINA09:00-11:00
Amb.IntegratCardiologieTUDORAN MARIANA8:30-12:30
Amb.IntegratCardiologieTURCAN PETRU MARIUS10:00-12:00
Amb.IntegratCardiologieVASILUTA LUCIAN09:00-10:00
Amb.IntegratChir buco-maxilo-facialaMATEESCU DAIANA -IOZEFINA7:00-14:007:00-14:007:00-14:007:00-14:0013:00-20:00
Casa AustriaChirurgie plastica reparatorieBLOANCA VLAD ADAM7:30-11:00
Casa AustriaChirurgie plastica reparatorieCOJOCARU MIHAIL7:30-14:30
Casa AustriaChirurgie plastica reparatorieCRAINICEANU PETRISOR-ZORIN11:00-14:30
Casa AustriaChirurgie plastica reparatorieGRUJIC DACIANA07:30-11:00
Casa AustriaChirurgie plastica reparatorieHOINOIU NICOLETA-TEODORA11:00-14:30
Casa AustriaChirurgie plastica reparatorieHORDOVAN ENIKO CHRISTINE7:30-14:30
Casa AustriaChirurgie plastica reparatorieMOGOSANU ANDA7:30-14:30
Casa AustriaChirurgie plastica reparatorieNARAD GAURAV7:30-14:30
Casa AustriaChirurgie plastica reparatorieNARAD VIVIANA IULIA 07:30-12:30
Casa AustriaChirurgie plastica reparatorieNEMES MIRCEA ȘTEFAN7:30-14:30
Casa AustriaChirurgie plastica reparatorieNODITI GHEORGHE11:00-14:307:30-11:00
Casa AustriaChirurgie plastica reparatoriePRILIPCEANU GEORGEANA-OANA7:30-14:30
Casa AustriaChirurgie plastica reparatorieTASKOV PANCHE7:30-14:30
Amb.IntegratChirurgie IAVRAM MIHAELA FLAVIA10:00-12:00
Amb.IntegratChirurgie IBISTRIAN EMILIAN-LUCIAN7:30-10:30
Amb.IntegratChirurgie ICUCUI COZMA ALEXANDRU12:00-14:00
Amb.IntegratChirurgie IDRAGOMIR IOAN-COSMIN12:00-14:00
Amb.IntegratChirurgie IICMA ION11:00-14:00
Amb.IntegratChirurgie IIVAN CODRUT MARIUS DRAGOS07:30-11:00
Amb.IntegratChirurgie IMURARIU MARIUS-SORIN7:30-10:30
Amb.IntegratChirurgie IOLARIU SORIN8:15-8:458:15-8:458:15-8:458:15-8:458:15-8:45
Amb.IntegratChirurgie IPARAU ANDREI-FLORIN12:00-14:00
Amb.IntegratChirurgie IPOP SABIN 7:30-10:00
Amb.IntegratChirurgie IRADU-TEODORESCU DANIELA10:30-12:0010:30-12:00
Amb.IntegratChirurgie IROSU CRISTIAN DAN7:30-11:00
Amb.IntegratChirurgie ITILINCA MIRCEA11:00-14:00
Amb.IntegratChirurgie IIBRAICU VLAD-DAVID08:00-13:00
Amb.IntegratChirurgie IIBREBU DAN ALIN08:00-13:00
Amb.IntegratChirurgie IIDOBRESCU AMADEUS-EMANUEL08:00-13:00
Amb.IntegratChirurgie IIDUTA CIPRIAN-CONSTANTIN08:30-09:3008:30-09:3008:30-09:3008:30-09:3008:30-09:30
Amb.IntegratChirurgie IIISAIC ALEXANDRU08:00-13:00
Amb.IntegratChirurgie IILAZAR CAIUS FULGER08:00-13:00
Amb.IntegratChirurgie IILAZAR OCTAVIAN-FULGER08:00-13:00
Amb.IntegratChirurgie IINODITI GEORGE MIHAI 08:00-13:00
Amb.IntegratChirurgie IITARTA MARCU DORIN CRISTI08:00-13:00
Amb.IntegratChirurgie IIVARCUS FLORE08:00-13:00
Amb.IntegratChirurgie IIVISCU SERGIU ADRIAN08:00-13:00
Amb.IntegratChirurgie IIIDUICA BOGDAN DORIN7:00-10:3010:30-14:00
Amb.IntegratChirurgie IIIGORNIC EUGEN7:00-10:30
Amb.IntegratChirurgie IIIILINCA BOGDAN DANIEL10:30-14:0007:00-09:00
Amb.IntegratChirurgie IIIINDREI MONICA CARMEN7:00-12:30
Amb.IntegratChirurgie IIINICA CRISTIAN MARIUS7:00-10:30
Amb.IntegratChirurgie IIIPANTEA STELIAN09:00-10:00
Amb.IntegratChirurgie IIIPIRVU CATALIN ALEXANDRU10:30-14:00
Amb.IntegratChirurgie IIISELARU MIRCEA12:30-14:0010:00-13:00
Amb.IntegratChirurgie IIIVALCEANU ANDREI-PAUL13:00-14:00
Amb.StudentiChirurgie III (policlinica studenti)COMAN ADINA RALUCA13:00-20:0007:00-14:0013:00-20:0007:00-14:0013:00-20:00
Amb.StudentiChirurgie III (policlinica studenti)LUPA LOREDANA ELENA7:00-14:0013:00-20:007:00-14:0013:00-20:007:00-14:00
Amb.IntegratChirurgie vascularăBARAC SORIN GHEORGHE10:00-13:00
Amb.IntegratChirurgie vascularăCOMSA SERBAN09:00-10:00
Amb.IntegratChirurgie vascularăPOP ANCA DORINA DANIELA7:30-13:30
Amb.IntegratChirurgie vascularăRATA ANDREEA LUCIANA09:00-11:00
Amb.IntegratChirurgie vascularăTARANU PETRICA GEORGEL7:30-13:30
Amb.IntegratChirurgie vascularăTRABARIS DIMOSTHENIS08:00-12:00
Amb.IntegratDermato-venerologieBARAC BEATRICE GIORGIANA13:00-20:0007:00-14:0013:00-15:00 17:00-18:30
Amb.IntegratDermato-venerologieCIMPONERESCU RALUCA LORENA13:00-20:0007:00-14:0007:00-14:0013:00-20:0007:00-14:00
Amb.IntegratDermato-venerologiePILUT NICOLAE CIPRIAN13:00-20:0007:00-14:0007:00-10:30
Amb.IntegratDermato-venerologieTIMAR MARIANA7:00-14:0013:00-20:007:00-14:0013:00-20:0013:00-20:00
Amb.StudentiDermato-venerologie (policlinica studenti)CIOATA GABRIELA13:00-20:007:00-14:0013:00-20:007:00-14:007:00-14:00
Amb.StudentiDermato-venerologie (policlinica studenti)URSONIU SORIN14:00-20:0014:00-20:0014:00-19:30
Amb.IntegratEndocrinologieAMZAR DANIELA GEORGIANA13:00-17:007:00-11:00
Amb.IntegratEndocrinologieBALAS MELANIA OLGA07:00-10:0013:00-18:00
Amb.IntegratEndocrinologieGOLU IOANA10:00-13:008:00-10:00
Amb.IntegratEndocrinologiePOPA OANA14:00-17:30
Amb.IntegratEndocrinologieRADU STANA13:00-17:0010:00-13:0009:00-14:0013:00-17:0010:00-13:00
Amb.IntegratEndocrinologieVLAD MIHAELA MARIA8:00-10:0011:00-13:00
Amb.BegaEndocrinologie (policlinica obstretica ginecologie)STOIAN DANA LIANA07:30-11:0011:30-15:0007:30-11:0007:30-11:0007:30-11:00
Amb.IntegratGastroenterologieBENDE FELIX-BARNA10:00-12:00
Amb.IntegratGastroenterologieDAN ISABEL LUMINIȚA10:30-16:307:00-13:0010:30-16:307:00-13:007:00-11:00 14:00-16:00
Amb.IntegratGastroenterologieDANILA MIRELA VIORICA10:00-12:00
Amb.IntegratGastroenterologieDELEANU ALEXANDRA ELENA07:30-10:3013:00-15:0007:30-10:3013:00-15:0011:00-13:30
Amb.IntegratGastroenterologieGOLDIS EUGEN-ADRIAN09:00-10:00
Amb.IntegratGastroenterologieMIUTESCU BOGDAN-PETRU09:00-10:00
Amb.IntegratGastroenterologieMOGA TUDOR VOICU 10:00-12:00
Amb.IntegratGastroenterologiePOPESCU ALINA SIMONA09:00-12:00
Amb.IntegratGastroenterologieRATIU IULIA MARIA09:00-10:00
Amb.IntegratGastroenterologieSIRLI ROXANA LUCIA DENISA10:00-12:00
Amb.IntegratGastroenterologieSZILASKI PARVU MILANA09:00-12:0009:00-12:0009:00-12:3014:00-17:3009:00-12:30
Amb.IntegratHematologiePARVA DORINA-MONICA07:00-14:0013:00-20:0013:00-20:0007:00-14:0013:00-20:00
Amb.IntegratInterneCRISTE DENIS FELICIA14:00-19:0014:00-19:0007:00-12:0014:00-19:0007:00-12:00
Amb.StudentiInterne (policlinica studenti)BULEU NICOLETA-FLORINA13:00-17:0013:00-17:0007:30-11:30
Amb.IntegratNefrologieBOB FLAVIU RAUL9:00-10:00 12:00-12:309:00-10:00 12:00-12:309:00-10:00 12:00-12:309:00-10:00 12:00-12:309:00-10:00 12:00-12:30
Amb.IntegratNefrologieBOZDOG GHEORGHE11:00-12:0011:00-12:0011:00-12:0011:00-12:0011:00-12:00
Amb.IntegratNefrologieCRACIUN IRINEL-MIHAELA08:00-09:0008:00-09:00
Amb.IntegratNefrologieGADALEAN FLORICA NICOLETA8:00-9:008:00-9:008:00-9:008:00-9:008:00-9:00
Amb.IntegratNefrologieGROSU IULIA DANA11:00-12:0011:00-12:00
Amb.IntegratNefrologieMIHAILESCU DOINA08:30-09:0008:30-09:00
Amb.IntegratNefrologieMIHAESCU ADELINA10:00-11:0010:00-11:0010:00-11:0010:00-11:0010:00-11:00
Amb.IntegratNefrologieOLARIU NICU11:00-12:0011:00-12:0011:00-12:00
Amb.IntegratNefrologiePETRICA LIGIA12:30-14:0012:30-14:0012:30-14:0012:30-14:0012:30-14:00
Amb.IntegratNefrologieSCHILLER ADALBERT10:00-11:0010:00-11:0010:00-11:0010:00-11:0010:00-11:00
Amb.IntegratNefrologieVELCIOV SILVIA MARIA9:00-10:009:00-10:009:00-10:009:00-10:009:00-10:00
Amb.IntegratNeurochirurgieANGELESCU ALEXANDRU MARCEL7:30-9:008:00-13:00
Amb.IntegratNeurochirurgieCOSTEA DANIEL 8:00-12:0007:30-9:00
Amb.IntegratNeurochirurgieHANAS MARIUS SORIN8:00-12:007:30-9:00
Amb.IntegratNeurochirurgieLUPA NICOLAE 8:00-13:00
Amb.IntegratNeurochirurgiePLES HORIA 7:00-8:0013:00-15:00
Amb.IntegratNeurochirurgiePLES STANCA MIHAELA9:00-12:008:00-13:00
Amb.IntegratNeurochirurgieBRINZEU ANDREI08:00-09:00 14:00-18:0008:00-09:0008:00-09:0008:00-09:0008:00-09:00
Amb.IntegratNeurologie ICOPIL ALEXANDRA09:00-11:0014:00-16:0014:00-16:0008:30-09:30 13:00-15:00
Amb.IntegratNeurologie IDAN TRAIAN-FLAVIUS10:00-12:00
Amb.IntegratNeurologie IGABOR GABRIELA AGNETA13:00-20:0013:00-20:007:00-14:007:00-14:0013:00-16:00
Amb.IntegratNeurologie IGAINA ADRIANA-MARGARETA12:00-14:0012:00-14:0012:00-13:00
Amb.IntegratNeurologie IGOGU ANCA-ELENA09:00-10:00
Amb.IntegratNeurologie IJIANU DRAGOS CATALIN8:00-9:008:00-9:008:00-9:008:00-8:30
Amb.IntegratNeurologie IMALES SIMONA-CLAUDIA12:00-14:0012:00-14:00
Amb.IntegratNeurologie IMATCAU DIANA-CARMEN11:00-12:00
Amb.IntegratNeurologie IMUNTEANU GEORGIANA08:00-09:00 10:00-11:0010:00-11:00
Amb.IntegratNeurologie IREISZ DANIELA09:30-10:30
Amb.IntegratNeurologie IICORNEA AMALIA MAGDALENA12:00-13:0008:00-09:0010:00-11:0007:45-08:4510:00-11:00
Amb.IntegratNeurologie IICHIRILEANU RUXANDA DANA9:00-10:009:00-10:009:00-10:009:00-10:009:00-10:00
Amb.IntegratNeurologie IIFRATILA ANDREI-DANIEL10:00-11:00
Amb.IntegratNeurologie IILATA IRINA NICOLETA10:00-12:0010:00-12:0013:00-14:0013:00-14:0010:00-12:00
Amb.IntegratNeurologie IIMURARIU ALINA10:00-11:0010:00-11:0010:00-11:00
Amb.IntegratNeurologie IIROSCA ELENA CECILIA ILDIKO08:00-09:00
Amb.IntegratNeurologie IISIMU MIHAELA ADRIANA11:00-12:0011:00-12:0011:00-12:00
Amb.IntegratNeurologie IITUDOR RALUCA11:00-12:0011:00-12:0010:00-12:0010:00-12:00
Amb.BegaObstretica ginecologie (I - Bega) BERNAD ELENA SILVIA12:30-13:30
Amb.BegaObstretica ginecologie (I - Bega) CHIRIAC IOANA-EVELINA07:00-10:0013:00-16:0010:30-11:30
Amb.BegaObstretica ginecologie (I - Bega) CRAINA MARIUS LUCIAN10:30-11:30
Amb.BegaObstretica ginecologie (I - Bega) DIACONU MIRCEA MIHAI10:30-12:30
Amb.BegaObstretica ginecologie (I - Bega) DUMITRU CĂTĂLIN9:30-11:30
Amb.BegaObstretica ginecologie (I - Bega) IORDACHE OLIVERA NICOLETA08:30-09:3007:30-10:30
Amb.BegaObstretica ginecologie (I - Bega) KARADJA EUGEN07:30-10:30 11:30-12:30
Amb.BegaObstretica ginecologie (I - Bega) MUNTEAN ROMEO OVIDIU NICOLAE07:30-08:30
Amb.BegaObstretica ginecologie (I - Bega) NITU DUMITRU RAZVAN11:30-12:3008:30-09:30
Amb.BegaObstretica ginecologie (I - Bega) SERBESCU CRISTINA ROXANA09:30-10:30
Amb.BegaObstretica ginecologie (I - Bega) STELEA LAVINIA ELENA07:30-08:30
Amb.BegaObstretica ginecologie (I - Bega) SOROP VIRGILIU-BOGDAN11:30-12:30
Amb.BegaObstretica ginecologie (I - Bega) TAU CATALIN07:30-10:30 11:30-12:30
Amb.BegaObstretica ginecologie (II - Bega)BRATU ALEXANDRA13:00-15:3009:30-10:3008:00-10:30
Amb.BegaObstretica ginecologie (II - Bega)BURLICA SORIN10:30-12:3007:30-08:30
Amb.BegaObstretica ginecologie (II - Bega)GLUHOVSCHI ADRIAN07:30-8:3007:30-08:30
Amb.BegaObstretica ginecologie (II - Bega)NEAMTU RADU IONUT10:30-11:3009:30-12:30
Amb.BegaObstretica ginecologie (II - Bega)PETRE IZABELLA07:30-08:3008:30-10:30
Amb.BegaObstretica ginecologie (II - Bega)POPA ZORAN LAURENȚIU07:30-10:30
Amb.BegaObstretica ginecologie (II - Bega)TIMIRCAN MADALINA-OTILIA08:30-10:3010:30-11:30
Amb.IntegratOncologieMOISE GEORGIANA VIORICA09:00-16:0009:00-16:0013:00-20:0013:00-20:0008:00-15:00
Amb.IntegratOftalmologieBOLINTINEANU ADRIANA CARMEN07:00-14:0013:00-20:0013:00-20:0013:00-20:0013:00-20:00
Amb.IntegratOftalmologieIONESCU SIDONIA13:00-20:0007:00-14:0007:00-14:0007:00-14:0007:00-14:00
Amb.IntegratOftalmologieNOVCIC GOJKO10:00-17:0013:00-20:0007:00-14:0007:00-14:0007:00-14:00
Amb.OrtopedieOrtopedie (I)BERCEANU-VADUVA MARCEL-MIHAI07:00-10:00
Amb.OrtopedieOrtopedie (I)CRAIOVEANU SORIN ION07:00-12:00
Amb.OrtopedieOrtopedie (I)CRISAN DAN08:00-12:00
Amb.OrtopedieOrtopedie (I)DELEANU BOGDAN-NICOLAE7:00-9:00
Amb.OrtopedieOrtopedie (I)HARAGUS HORIA-GEORGE08:00-10:0012:00-14:00
Amb.OrtopedieOrtopedie (I)MIOC MIHAIL LAZAR10:00-13:00
Amb.OrtopedieOrtopedie (I)MUNTEAN NICOLAE ZENO 14:00-18:0007:30-12:0007:30-12:00
Amb.OrtopedieOrtopedie (I)OPREA DUMITRU MANUEL9:00-12:00
Amb.OrtopedieOrtopedie (I)PETRESCU POMPILIU-HORATIU07:00-10:00
Amb.OrtopedieOrtopedie (I)PREJBEANU MARIUS CRISTIAN12:00-15:00
Amb.OrtopedieOrtopedie (I)TINCU CRISTIAN-COSMIN10:00-12:00
Amb.OrtopedieOrtopedie (I)TUDORAN VALENTIN PETRU07:00-10:0008:00-12:00
Amb.OrtopedieOrtopedie (I)VERMESAN DINU-VALERIU14:00-17:00
Amb.OrtopedieOrtopedie (II)ABU-AWWAD AHMED08:00-10:30
Amb.OrtopedieOrtopedie (II)ANDOR BOGDAN CORNELIU08:00-10:30
Amb.OrtopedieOrtopedie (II)ANGLITOIU BOGDAN08:00-10:30
Amb.OrtopedieOrtopedie (II)BOSS HADEMAR-GUNTHARD07:30-12:30
Amb.OrtopedieOrtopedie (II)COJOCARU GRIGORE-DAN07:30-12:30
Amb.OrtopedieOrtopedie (II)FAUR COSMIN-IOAN08:00-09:30
Amb.OrtopedieOrtopedie (II)FLORESCU SORIN08:00-10:30
Amb.OrtopedieOrtopedie (II)HOGEA GHEORGHE BOGDAN08:00-10:30
Amb.OrtopedieOrtopedie (II)LAZARESCU ADRIAN-EMIL10:30-12:00
Amb.OrtopedieOrtopedie (II)MITRULESCU PAISEANU CATALIN CRISTIAN12:00-13:30
Amb.OrtopedieOrtopedie (II)PATRASCU JENEL-MARIAN10:30-11:30
Amb.OrtopedieOrtopedie (II)SANDESC MIHAI-ALEXANDRU08:00-10:30
Amb.OrtopedieOrtopedie (II)TROTEA DRAGOS TUDOREL08:00-14:00
Amb.Integrat OrtopedieRecuperare medicala (ORTOPEDIE)DINU ANCA-RALUCA10:00-11:00
Amb.Integrat OrtopedieRecuperare medicala (ORTOPEDIE)SUCIU OANA08:00-09:00
Amb.Integrat OrtopedieRecuperare medicala (ORTOPEDIE)TOTOREAN ALINA-DANIELA08:00-10:30
Amb.IntegratORLIENEA CAMELIA MANUIELA7:00-14:0013:00-20:0013:00-20:007:00-14:0013:00-20:00
Amb.IntegratORLPOPOVICI ELENA13:00-20:007:00-14:007:00-14:0013:00-20:007:00-14:00
Amb.StudentiORL (policlinica studenti)BEDREAG CORINA7:00-14:007:00-14:007:00-14:007:00-14:007:00-14:00
Amb.BegaNeuropsih. infantila. Psihiatrie pediatricaANGI CINCA OTILIA13:00-20:0013:00-20:007:00-14:007:00-14:007:00-14:00
Amb.BegaPediatrie (Bega)ALBULESCU RAMONA CARMEN11:00-12:0011:00-12:0011:00-12:0011:00-12:0011:00-12:00
Amb.BegaPediatrie (Bega)ANGLITOIU ALINA ELISABETA8:00-13:0009:00-10:008:00-10:00
Amb.BegaPediatrie (Bega)BADEA MIRCEA EMILIAN10:00-12:00
Amb.BegaPediatrie (Bega)BADESCU LUIZA MIRELA7:00-14:007:00-14:0013:00-20:0013:00-20:007:00-14:00
Amb.BegaPediatrie (Bega)CIUCA IOANA MIHAELA10:00-12:0010:00-12:0010:00-12:0010:00-12:009:00-11:00
Amb.BegaPediatrie (Bega)DOBRE ALINA-MARIA9:00-10:009:00-10:009:00-10:009:00-10:009:00-10:00
Amb.BegaPediatrie (Bega)GIDEA DANA FLORENTINA8:00-14:0010:00-12:00
Amb.BegaPediatrie (Bega)IOVANESCU GHEORGHE08:00-09:00
Amb.BegaPediatrie (Bega)LACATUSU ADRIAN10:30-11:3010:00-11:0010:00-11:0010.00-11:0010.30:11.30
Amb.BegaPediatrie (Bega)LACATUSU ALINA ADRIANA MARA7:00-14:0013:00-20:007:00-14:0013:00-20:007:00-14:00
Amb.BegaPediatrie (Bega)MOGOI MIRELA-LETITIA10:00-11:0009:00-10:00
Amb.BegaPediatrie (Bega)MURESAN ALIN MIRCEA 8:00-13:0012:00-15:00
Amb.BegaPediatrie (Bega)PAUL CORINA 9:00-11:009:00-11:009:00-11:009:00-11:009:00-11:00
Amb.BegaPediatrie (Bega)PIENAR CORINA11:30-12:3011:30-12:30
Amb.BegaPediatrie (Bega)POP LIVIU LAURENȚIU12:30-13:3012:30-13:3012:00-14:0012:30-13:30
Amb.BegaPediatrie (Bega)POPA MIHAELA DIANA 09:00-12:3009:00-12:3009:00-12:3009:00-12:3009:00-12:30
Amb.BegaPediatrie (Bega)POSTELNICU CARMEN CRISTINA 10:00-11:009:00-10:0010:00-11:009:00-10:0010:00-11:00
Amb.BegaPediatrie (Bega)SAVU LAURA MIRELA07:00-12:0007:00-12:0007:00-12:0007:00-12:0007:00-12:00
Amb.BegaPediatrie (Bega)SKOPECZ CAMELIA - PARUTA7:00-14:007:00-14:007:00-14:007:00-14:007:00-14:00
Amb.BegaPediatrie (Bega)STOICA IOANA MADALINA09:00-14:007:00-12:0009:00-14:007:00-12:007:00-12:00
Amb.BegaPediatrie (Bega)STRETCU LAVINIA DANIELA14:00-20:0014:00-20:0014:00-19:30
Amb.BegaPediatrie (Bega)TAMASAN IONELA FLORICA9:00-10:009:00-10:009:00-10:009:00-10:009:00-10:00
Amb.BegaPediatrie (Bega)TANASESCU SONIA ANIELA10:00-11:0010:00-11:0010:00-11:0010:00-11:0010:00-11:00
Amb.BegaPediatrie (Bega)TOMA STEFANIA-OTILIA13:00-20:007:00-14:0013:00-20:007:00-14:0013:00-17:00
Amb.BegaPediatrie (Bega)VELEA PUIU IULIAN 8:00-9:008:00-9:008:00-9:008:00-9:008:00-9:00
Amb.BegaPediatrie (Bega)VINTILĂ DANIELA ROXANA13:00-15:0013:00-15:0011:00-12:0012:00-15:00
Amb.BegaPediatrie (NEONATOLOGIE)ANGELESCU-COPTIL CLAUDIU ELIAN09:00-10:0009:00-10:00
Amb.BegaPediatrie (NEONATOLOGIE)BORTEA CLAUDIA-IOANA09:00-10:0008:00-09:00
Amb.BegaPediatrie (NEONATOLOGIE)DIMA MIRABELA-ADINA11:00-12:0011:00-12:00
Amb.BegaPediatrie (NEONATOLOGIE)COJOCARU FLORINA CLAUDIA09:00-10:0009:00-10:00
Amb.BegaPediatrie (NEONATOLOGIE)ENATESCU ILEANA10:00-11:0011:00-12:00
Amb.BegaPediatrie (NEONATOLOGIE)FAGADAU-DIACONESCU GABRIELA12:00-13:0012:00-13:0012:00-13:00
Amb.BegaPediatrie (NEONATOLOGIE)GUTU LARISA-DIANA08:00-09:0008:00-09:00
Amb.BegaPediatrie (NEONATOLOGIE)IACOB DANIELA10:00-11:0010:00-11:00
Amb.BegaPediatrie (NEONATOLOGIE)IONITA NICOLETA11:00-12:0010:00-11:00
Amb.BegaPediatrie (NEONATOLOGIE)NODITI GEORGETA-ROXANA10:00-11:0011:00-12:00
Amb.IntegratPneumologieGEAMANU ANCA RALUCA07:00-14:0007:00-14:0013:00-20:0007:00-14:0013:00-20:00
Amb.IntegratPneumologiePOPA CRISTINA07:00-14:0013:00-20:007:00-14:0013:00-20:0013:00-20:00
Amb.IntegratPneumologieSZABADOS MIOARA FLORINA13:00-20:007:00-14:0013:00-20:007:00-14:007:00-14:00
Amb.IntegratPsihiatrie de legaturaPANFIL ANCA LIVIA 14:00-17:009:00-12:0014:00-17:009:00-12:009:00-12:00
Amb.IntegratPsihiatrie de legaturaVASILIAN CLAUDIA CRISTINA9:00-12:0014:00-17:009:00-12:0014:00-17:0014:00-17:00
Amb.IntegratPsihiatrieTAMASAN SIMONA CLAUDIA13:00-20:0013:00-20:007:00-14:0013:00-20:0009:00-14:00
Amb.StudentiPsihiatrie (policlinica studenti)ANDOR ANA-MARIA7:00-14:007:00-14:007:00-14:0013:00-20:007:00-14:00
Amb.Integrat PsihiatriePsihiatrie IENATESCU VIRGIL-RADU10:00-11:00
Amb.Integrat PsihiatriePsihiatrie IMOLDOVAN IOANA-IULIA12:00-13:00
Amb.Integrat PsihiatriePsihiatrie IGIURGI-ONCU CATALINA-IULIA10:00-11:00
Amb.Integrat PsihiatriePsihiatrie INICOARA OVIDIU08:00-09:00
Amb.Integrat PsihiatriePsihiatrie IIROMOSAN RADU-STEFAN10:00-11:00
Amb.Integrat PsihiatriePsihiatrie IIPAPAVA ION09:30-10:30
Amb.Integrat PsihiatriePsihiatrie IIDEHELEAN LIANA09:00-10:00
Amb.IntegratReumatologieDIACONU GIORGIANA13:00-18:0007:00-12:0013:00-18:0007:00-12:0007:00-14:00
Amb.IntegratReumatologieMARIAN LOREDANA CORALIA07:00-14:0013:00-20:0007:00-14:0013:00-20:0013:00-20:00
Amb.IntegratUrologieBARDAN TIBERIU RAZVAN8:00-14:00
Amb.IntegratUrologieBOTOCA MIRCEA RADU8:00-13:00
Amb.IntegratUrologieCUMPANAS ALIN ADRIAN 13:00-14:0013:00-14:00
Amb.IntegratUrologieDAMINESCU LIVIUS COSMIN8:00-13:00
Amb.IntegratUrologieFERICIAN OVIDIU CATALIN8:00-14:00
Amb.IntegratUrologieGEORGESCU EUGEN MIHAI8:00-9:008:00-14:00
Amb.IntegratUrologieMINCIU RADU TRAIAN 9:00-14:00
Amb.IntegratUrologieMURESAN ADRIAN MARIUS8:00-14:00
Amb.IntegratUrologiePAUNESCU ANDREI IONUT8:00-14:00
Amb.IntegratUrologiePUPCA GHEORGHE NANU8:00-14:00
Amb.IntegratUrologieSECASAN COSMIN CIPRIAN8:00-14:00
Centrul de DiabetDiabet zaharatALBAI ALIN11:00-14:3014:00-17:3010:30-14:0010:30-14:0010:30-14:00
Centrul de DiabetDiabet zaharatALBAI OANA11:00-14:3011:00-14:3011:00-14:3014:00-17:3011:00-14:30
Centrul de DiabetDiabet zaharatAVRAM VLAD FLORIAN14:00-17:3014:00-17:30
Centrul de DiabetDiabet zaharatBOTEA VERONICA7:30-14:3012:00-19:007:30-14:307:30-14:307:30-14:30
Centrul de DiabetDiabet zaharatBRAHA ADINA IOANA07:00-10:3010:30-14:0007:00-10:3014:00-17:3007:00-10:30
Centrul de DiabetDiabet zaharatDIACONU LAURA FLORINA14:00-17:3010:30-14:0010:30-14:0010:30-14:0010:30-14:00
Centrul de DiabetDiabet zaharatGAITA LAURA ADRIANA14:30-18:007:00-10:3014:00-17:307:00-10:3014:00-17:30
Centrul de DiabetDiabet zaharatGHERBON ADRIANA LACRAMIOARA07:30-11:008:30-12:008:30-12:0014:00-17:308:30-12:00
Centrul de DiabetDiabet zaharatHOGEA CORINA MARCELA 7:30-14:307:30-14:3012:00-19:007:30-14:307:30-14:30
Centrul de DiabetDiabet zaharatIORDAN LIANA GABRIELA7:00-14:007:00-14:007:00-14:007:00-14:0012:00-19:00
Centrul de DiabetDiabet zaharatMUNTEANU MIRCEA7:30-9:3014:00-15:00
Centrul de DiabetDiabet zaharatPOPESCU SIMONA CLAUDIA14:00-17:3010:30-14:0013:30-17:0007:30-11:007:30-11:00
Centrul de DiabetDiabet zaharatSIMA ALEXANDRA CHRISTA14:30-18:008:00-10:008:00-10:00
Centrul de DiabetDiabet zaharatSORESCU TEODORA ILEANA10:30-14:008:30-12:0013:30-17:0011:00-14:3010:00-13:30
Centrul de DiabetDiabet zaharatSTURZA ADRIAN14:30-18:0014:30-18:007:30-11:007:30-11:0014:30-18:00
Centrul de DiabetDiabet zaharatTIMAR ROMULUS-BOGDAN09:00-11:0009:00-11:00
Centrul de DiabetDiabet zaharatTIMAR ROMULUS-ZORIN07:00-10:3007:00-10:3007:00-10:3007:00-10:3007:00-10:30
Centrul de DiabetDiabet zaharatTRAILESCU FLORI ADELA7:30-14:307:30-14:307:30-14:3012:00-19:007:30-14:30
Centrul de DiabetDiabet zaharatVLAD ADRIAN RADU13:00-17:008:00-10:008:00-10:00
Amb.IntegratChir. ToracicaCOJOCARU TUDOR08:30-09:3008:30-09:30
Casa AustriaPolitraumaAVRAMOVIC MILORAD09:00-10:0009:00-10:00
Casa AustriaPolitraumaDRAGUSANU SILVIU MARIAN8:00-9:008:00-9:008:00-9:00
Casa AustriaPolitraumaCRISTIAN HORIA 8:00-9:008:00-9:008:00-9:008:00-9:008:00-9:00
Casa AustriaPolitraumaLEUCE CRISTIAN SEBASTIAN8:00-9:008:30-9:008:00-9:008:00-9:008:30-9:00
Casa AustriaPolitraumaMIUTA COSMIN09:30-10:3009:30-10:3009:30-10:30
Casa AustriaPolitraumaPOPA CRISTINA9:00-10:009:00-10:00
Casa AustriaPolitraumaPOPESCU MIRCEA RADU8:30-9:308:30-9:30
Casa AustriaPolitraumaTUNESCU BOGDAN9:30-10:309:30-10:30
Ambulator PediatriePsihologieIONICA LUMINITA13:00-20:0013:00-20:007:00-14:0013:00-20:007:00-14:00
Ambulator IntegratPsihologieMARCU MIRONA IOANA7:00-14:007:00-14:0013:00-20:0013:00-20:0013:00-20:00
Ambulator IntegratPsihologieOLARU ROXANA ANDREEA7:00-14:007:00-14:0013:00-20:0013:00-20:007:00-14:00
Ambulator PediatrieKinetoterapieALMAJAN GUTA BOGDAN TIBERIU17:00-20:3017:00-20:3017:00-20:3017:00-20:3017:00-20:30
Ambulator OrtopedieKinetoterapieVUTAN CALIN09:00-10:0009:00-10:0009:00-10:0009:00-10:0009:00-10:00
Ecografie - Amb.IntegratCardiologieMICLOS-BALICA MONICA RODICA12:00-14:0008:30-11:0011:00-12:00 14:00-16:0014:30-16:00
Ecografie - Amb.IntegratEndocrinologieAMZAR DANIELA GEORGIANA17:00-20:00
Ecografie - Amb.IntegratEndocrinologieBALAS MELANIA OLGA18:00-20:00
Ecografie - Amb.IntegratEndocrinologieGOLU IOANA13:00-14:0007:00-08:00
Ecografie - Amb.IntegratEndocrinologieRADU STANA17:00-20:0013:00-14:0007:00-09:0017:00-20:0013:00-15:00
Ecografie - Amb.IntegratEndocrinologieVLAD MIHAELA MARIA07:30-08:0013:00-14:00
Ecografie - Amb.IntegratGastroenterologieBENDE FELIX-BARNA12:00-14:30
Ecografie - Amb.IntegratGastroenterologieDANILA MIRELA VIORICA12:00-14:00
Ecografie - Amb.IntegratGastroenterologieDELEANU ALEXANDRA ELENA10:30-11:3015:00-16:0010:30-11:3015:00-16:0013:30-14:30
Ecografie - Amb.IntegratGastroenterologieMOGA TUDOR VOICU 12:00-14:30
Ecografie - Amb.IntegratGastroenterologiePOPESCU ALINA SIMONA12:00-14:00
Ecografie - Amb.IntegratGastroenterologieSIRLI ROXANA LUCIA DENISA12:00-14:00
Ecografie - Amb.IntegratGastroenterologieSZILASKI PARVU MILANA12:00-15:0012:00-15:0012:30-15:0017:30-20:0012:30-15:00
Ecografie - Amb.IntegratInterneCRISTE DENIS FELICIA13:00-14:00 19:00-20:0013:00-14:00 19:00-20:0012:00-14:0013:00-14:00 19:00-20:0012:00-14:00
Ecografie - Amb.StudentiInterne (policlinica studenti)BULEU NICOLETA-FLORINA17:00-19:0017:00-19:0011:30-13:00
Ecografie - Amb.IntegratNefrologieBOB FLAVIU RAUL10:00-11:0010:00-11:0010:00-11:0010:00-11:0010:00-11:00
Ecografie - Amb.IntegratNefrologieBOZDOG GHEORGHE12:00-13:0012:00-13:0012:00-13:0012:00-13:0012:00-13:00
Ecografie - Amb.IntegratNefrologieGĂDĂLEAN FLORICA NICOLETA09:00-10:0009:00-10:0009:00-10:0009:00-10:0009:00-10:00
Ecografie - Amb.IntegratNefrologieOLARIU NICU12:00-13:0012:00-13:0012:00-13:00
Ecografie - Amb.IntegratNefrologiePETRICA LIGIA14:00-15:0014:00-15:0014:00-15:0014:00-15:0014:00-15:00
Ecografie - Amb.BegaObstretica ginecologie (I - Bega) BERNAD ELENA SILVIA13:30-14:30
Ecografie - Amb.Bega/Amb.IntegratObstretica ginecologie (I - Bega) CHIRIAC IOANA-EVELINA10:00-13:0016:00-19:0011:30-12:30
Ecografie - Amb.BegaObstretica ginecologie (I - Bega) CRAINA MARIUS LUCIAN11:30-12:30
Ecografie - Amb.BegaObstretica ginecologie (I - Bega) DIACONU MIRCEA MIHAI12:30-13:30
Ecografie - Amb.BegaObstretica ginecologie (I - Bega) DUMITRU CĂTĂLIN11:30-12:30
Ecografie - Amb.BegaObstretica ginecologie (I - Bega) IORDACHE OLIVERA NICOLETA09:30-10:3010:30-11:30
Ecografie - Amb.BegaObstretica ginecologie (I - Bega) KARADJA EUGEN10:30-11:30 12:30-13:30
Ecografie - Amb.BegaObstretica ginecologie (I - Bega) MUNTEAN ROMEO OVIDIU NICOLAE08:30-09:30
Ecografie - Amb.BegaObstretica ginecologie (I - Bega) NITU DUMITRU RAZVAN12:30-13:3009:30-10:30
Ecografie - Amb.BegaObstretica ginecologie (I - Bega) SERBESCU CRISTINA ROXANA10:30-11:30
Ecografie - Amb.BegaObstretica ginecologie (I - Bega) STELEA LAVINIA ELENA08:30-09:30
Ecografie - Amb.BegaObstretica ginecologie (I - Bega) SOROP VIRGILIU-BOGDAN12:30-13:30
Ecografie - Amb.BegaObstretica ginecologie (I - Bega) TAU CATALIN10:30-11:30 12:30-13:30
Ecografie - Amb.Bega/Amb.IntegratObstretica ginecologie (II - Bega) BRATU ALEXANDRA15:30-18:0010:30-11:3010:30-13:00
Ecografie - Amb.BegaObstretica ginecologie (II - Bega) BURLICA SORIN12:30-13:3008:30-09:30
Ecografie - Amb.BegaObstretica ginecologie (II - Bega) GLUHOVSCHI ADRIAN08:30-09:3008:30-09:30
Ecografie - Amb.BegaObstretica ginecologie (II - Bega) NEAMTU RADU IONUT11:30-12:3012:30-13:30
Ecografie - Amb.BegaObstretica ginecologie (II - Bega) PETRE IZABELLA08:30-09:3010:30-11:30
Ecografie - Amb.BegaObstretica ginecologie (II - Bega) POPA ZORAN LAURENȚIU10:30-11:30
Ecografie - Amb.BegaObstretica ginecologie (II - Bega) TIMIRCAN MADALINA-OTILIA10:30-11:3011:30-12:30
Ecografie - Amb.OrtopedieOrtopedie (II)FAUR COSMIN-IOAN09:30-10:30
Ecografie - Amb.OrtopedieOrtopedie (II)LAZARESCU ADRIAN-EMIL12:00-13:00
Ecografie - Amb.OrtopedieOrtopedie (II)MITRULESCU PAISEANU CATALIN CRISTIAN13:30-14:30
Ecografie - Amb.BegaPediatrie (Bega)DOBRE ALINA MARIA10:00-11:0010:00-11:0010:00-11:00
Ecografie - Amb.BegaPediatrie (Bega)LACATUSU ADRIAN11:30-12:3011:00-12:0011:00-12:0011:00-12:0011:30-12:30
Ecografie - Amb.BegaPediatrie (Bega)SAVU LAURA MIRELA12:00-14:0012:00-14:0012:00-14:0012:00-14:0012:00-14:00
Ecografie - Amb.BegaPediatrie (Bega)STOICA IOANA MADALINA14:00-16:0012:00-14:0014:00-16:0012:00-14:0012:00-14:00
Ecografie - Amb.BegaPediatrie (Bega)TAMASAN IONELA FLORICA10:00-11:0010:00-11:0010:00-11:00
Ecografie - Amb.BegaPediatrie (Bega)TANASESCU SONIA ANIELA09:00-10:0009:00-10:00
Ecografie - Amb.BegaPediatrie (Bega)TOMA STEFANIA OTILIA17:00-20:00
Ecografie - Amb.IntegratReumatologieDIACONU GIORGIANA18:00-20:0012:00-14:0018:00-20:0012:00-14:00

Viziune

Servicii ambulatorii centrate pe persoană care să ofere servicii de îngrijire de înaltă calitate pentru toți pacienții din Regiunea Vest.

Misiune

Să ne asigurăm că pacienții noștri vor avea acces la servicii ambulatorii de înaltă calitate, integrative și holistice, ori de câte ori au nevoie.

Obiective Strategice

  1. Să promovăm sănătatea și starea de bine ca parte a activității noastre profesionale, astfel încât oamenii să fie cât mai sănătoși;
  2. Să oferim acces corect, echitabil și în timp util la serviciile de sănătate de calitate și sigure de care oamenii au nevoie;
  3. Să promovăm o cultură a organizației onestă, plină de empatie și compasiune, transparentă și responsabilă;
  4. Să angajăm, să dezvoltăm și să punem în valoare forța noastră de muncă pentru a le oferi cele mai bune îngrijiri și servicii medicale posibile pacienților noștri;
  5. Să gestionăm resursele disponibile într-un mod care să ofere cele mai bune rezultate în materie de sănătate, îmbunătățind experiența pacienților care vor utiliza serviciile noastre.

Principii

  1. Oamenii care au nevoie de îngrijire sunt în centrul preocupărilor noastre;
  2. Accesul la servicii ambulatorii este echitabil și se bazează pe nevoia clinică, nu pe capacitatea de plată;  
  3. Serviciile ambulatorului sunt furnizate într-un mod deschis, transparent și responsabil;
  4. Serviciile ambulatorului sunt furnizate cu compasiune, asigurând respect reciproc între cei care primesc îngrijiri și cei care asigură îngrijirea;
  5. Serviciile ambulatoruluiaspiră la standarde de excelență și niveluri ridicate de profesionalism în furnizarea îngrijirii;
  6. Serviciile ambulatorului sunt oferite într-o manieră personalizată, prin optimizarea eficientă a resurselor;
  7. Serviciile oferite sunt flexibile și răspund nevoilor de îngrijire curente și viitoare ale pacientului.

Valori de bază promovate

  • Respect pentru demnitatea umană;
  • Compasiune, empatie și recunoaștere a valorii fiecărei persoane;
  • Angajament pentru o îngrijire de calitate, bazată pe dovezi, oferită într-o manieră profesională;
  • Corectitudine și încredere în furnizarea celor mai bune îngrijiri posibile pentru pacienții noștri;
  • Investiții în sănătate, bunăstare și îngrijire holistică;
  • Asigurarea unui mediu care să promoveze învățarea și perfecționarea profesională continuă;
  • Mândrie față de apartenența la organizație din partea personalului nostru.

Contact